Naturalne mydła do włosów
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
18 Produktów
z 1
22,99 zł
Best Seller
Best Seller
24,99 zł
Best Seller
Best Seller
40,99 zł
Best Seller
Best Seller
Turban do Włosów Czarny Wrap It Up, Anwen
29,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Mydła

Zero waste oznacza życie bez śmieci. Zmniejszenie ich produkowania we własnym domu może na początku wydawać się problematyczne. W takim przypadku sprawdza się metoda małych kroczków. W końcu każdy kupuje kosmetyki – również Ty. Warto zatem zadbać o to, by stosowane preparaty, takie jak peeling czy mydło do włosów były zero waste lub składały się z naturalnych składników.

Mydło do włosów – propozycje zero waste

Mydło do włosów często jest też nazywane szamponem w kostce. Niezwykle wydajne i skuteczne jest prawdziwą bombą witaminową. Wystarczy, że spienisz je w dłoniach i zadbasz o jego odpowiednie wyschnięcie, by służyło Ci długi czas. Naturalne mydła do włosów tego typu zabierzesz ze sobą w każdą podróż. Warto to zrobić nie tylko przez wzgląd na ich małe rozmiary, ale również biorąc pod uwagę dobroczynne właściwości.

Żyć zero waste mogą zarówno Panie, jak i Panowie – w końcu higiena jest istotnym aspektem codzienności każdej płci. Dlatego właśnie w tej kategorii znajdziesz nie tylko propozycje skierowane do kobiet, ale i do mężczyzn, jak na przykład naturalne mydło Waligóra. Mydlarnia Cztery Szpaki opracowała recepturę, która nadaje się do mycia zarówno włosów, jak i głowy. Połączenie 3 olejków – sosnowego, miętowego i lawendowego – odświeży i zrelaksuje po ciężkim dniu, a także odżywi i zmiękczy włosy oraz zarost.

Naturalne mydła do włosów – naturalne propozycje

Oprócz poręcznych kostek, w naszej ofercie znajdziesz też mydło cedrowe i czarne mydło do włosów. Obie propozycje są w pełni naturalne. Zamknięto je w szczelnych opakowaniach, dzięki czemu możesz wygodnie nabrać na dłoń tyle produktu, ile potrzebujesz. Co więcej, oba mydła są niezwykle korzystne dla włosów. Mydło cedrowe silnie regeneruje włosy i przywraca im blask, przy okazji odżywiając skórę głowy. Podobnie działa czarne mydło do włosów – oprócz regeneracji struktury włosa, odżywia je i wzmacnia. Postaw na sprawdzone, naturalne receptury i ciesz się potęgą przyrody w swojej łazience!