Naturalne mydło do plam

Przepraszamy za niedogodności.

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Naturalne mydło do plam

Ekologiczne mydło do plam

Czysta i zadbana odzież to element znacząco wpływający na naszą prezentację. Jednak trudne do usunięcia plamy czy przebarwienia sprawiają, że często musimy zrezygnować z noszenia ulubionych koszulek czy spodni. Walka z uporczywymi zabrudzeniami może okazać się nie lada wyzwaniem zwłaszcza wtedy, gdy staramy się unikać szkodliwych produktów chemicznych. Właśnie dlatego z myślą o osobach, które cenią sobie sprawdzony skład połączony z efektywnością, poszerzyliśmy naszą ofertę o naturalne mydło do plam w płynie oraz kostce.

Wygodna pomoc – mydło do plam w kostce

Oferowany przez nas produkt to niezastąpiony pomocnik podczas każdego prania. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych, naturalnych składników z łatwością poradzi sobie z takimi plamami jak ślady po kosmetykach, krwi, tłuszczu czy sokach. Poza tym zbilansowany skład to również pewność, że wyprane ubrania nie będą wywoływać alergii. Mydło do plam w kostce dzięki swojej poręcznej formie jest łatwe w przechowywaniu oraz odznacza się ogromną wydajnością. Wystarczy, że nieco zwilżysz kostkę i potrzesz suchy materiał. Natomiast sama formuła jest zgodna z zasadami zrównoważonej konsumpcji, ponieważ minimalizuje zużycie plastiku.

Naturalne mydło do plam w płynie

Dla osób, które preferują korzystanie z wygodnego dozownika, przygotowaliśmy również mydło do plam w płynie. Za sprawą ergonomicznej butelki możesz z łatwością dostosować ilość specyfiku do wymagań zabrudzenia. Poza niekwestionowaną skutecznością naturalne produkty codziennego użytku to również gwarancja bezpieczeństwa dla całej naszej rodziny ora planety. Oferowane przez nas produkty posiadają liczne certyfikaty oraz oznaczenia, które potwierdzają nieszkodliwość oraz naturalność zawartych w nich składników.