Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
16 Produktów
z 1
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
23,50 zł
Best Seller
Best Seller
58,99 zł
Best Seller
Best Seller
58,99 zł
Best Seller
Best Seller
Ekologiczny Hydrolat Oczarowy, Ministerstwo Dobrego Mydła, 50 ml
33,00 zł
Best Seller
Best Seller
92,99 zł
Best Seller
Best Seller
Chałwa Pasta Oczyszczająco-Peelingująca, Ministerstwo Dobrego Mydła, 120ml
74,99 zł
Best Seller
Best Seller
Szampon w Kostce Mleko-Miód-Owies, Ministerstwo Dobrego Mydła, 85 g
41,50 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ministerstwo Dobrego Mydła

Mydła naturalne coraz bardziej zyskują na popularności, ponieważ są one najczęściej używanym w domu kosmetykiem – ręce myjemy nawet kilkanaście razy dziennie, stąd też produkt do tego przeznaczony musi być wyjątkowy. Nasz sklep internetowy stale poszerza swój asortyment o kolejne mydła naturalne marki Ministerstwo Dobrego Mydła, która jest są unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Naturalne mydło bez chemii – czym się charakteryzuje?

Mydła naturalne ekologiczne od marki Ministerstwo Dobrego Mydła przede wszystkim produkowane są zgodnie z naturą – wiele z ich składników jest pochodzenia naturalnego, a nawet organicznego. Olej palmowy wykorzystywany do produkcji kosmetyków posiada certyfikat RSPO, co oznacza, że olej pozyskiwany jest z szacunkiem dla ludzi i środowiska. Wiele z nich jest także niezmydlonych, a także nierafinowanych, co pozwala na maksymalne wykorzystanie naturalnego potencjału roślin.

Naturalne mydła nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników, a ich moce peelingujące i przepiękne zapachy bardzo często wynikają z naturalnych właściwości komponentów. Naturalne mydło w płynie, również jest wyjątkowe, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji, a jest bardziej komfortowe w aplikacji. Mydło w płynie naturalne w porównaniu do tego w kostce posiada treściwą, gładką konsystencję. Kostka mydła marki MDM zazwyczaj waży około 100 gram, co zapewnia długie rozkoszowanie się niezwykłym zapachem i właściwościami. Żadne z mydeł tej popularnej marki nie wysusza, co więcej – doskonale nawilżają one skórę dzięki zawartości kompozycji drogocennych olejów i maseł. Mydła MDM zawierają w swoich składach także kawałki suszonych roślin, by wzmocnić ich zapach i cechy złuszczające delikatnie martwy naskórek.

Ministerstwo Dobrego Mydła, a ich najpopularniejsze produkty.

Nasz sklep internetowy posiada większość produktów marki Ministerstwo Mydła, jednak jednymi z najbardziej popularnych są mydła ręcznie robione w przeciwieństwie do produktów typu ekologiczne mydło w płynie. Wszystkie mydła ręcznie robione producent pakuje w ekologiczne, biodegradowalne torby papierowe. Wiele z nich posiada naturalny sznurek konopny, za pomocą którego naturalne mydła w kostce można swobodnie powiesić pod prysznicem. Jednak marka Ministerstwo Dobrego Mydła to nie tylko mydła, a cały szereg innych pielęgnacyjnych kosmetyków.

Są to przede wszystkim oleje do twarzy o właściwościach nawilżających i odżywiających skórę. Przy okazji mogą być one stosowane podczas demakijażu, ponieważ doskonale rozpuszczają one makijaż. Kultowym już kosmetykiem MDM jest balsam do ciała w sztyfcie – w zależności od zapachu, wyprodukowanym z masła Shea i naturalnych olejów tłoczonych na zimno. Balsamy w sztyfcie są komfortowe w aplikacji, szczególnie podczas podróży, a także charakteryzują się bardzo szybką wchłanialnością w naskórek i przepięknymi zapachami prosto z natury. Warto także zwrócić uwagę na hydrolaty od marki Ministerstwo Dobrego Mydła – doskonale pielęgnują one cerę, a także stanowią podstawę wielu kremów i maseczek naturalnych.