Naturalne masło do ciała
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
18 Produktów
z 1
Syberyjskie Masło do Ciała Antycellulitowe, 200ml
21,90 zł 31,28 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Daurskie Masło Do Ciała, 370ml
77,65 zł
Best Seller
Best Seller
Rokitnikowe Odżywcze Masło Do Ciała, 300ml
42,32 zł
Best Seller
Best Seller
Antycellulitowa Śmietanka do Ciała Mandarynki Superfood, Fluff, 150 ml
16,99 zł
Best Seller
Best Seller
Nawilżająca Śmietanka do Ciała Brzoskiwnia z Karmelem, Superfood, Fluff, 150 ml
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
Antystresowy Krem-Suflet do Ciała Raspberry Fluff, Planeta Organica, 360 ml
30,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Masła do ciała

Masło do ciała – pierwszorzędne nawilżenie

Dbanie o ciało wpływa na samopoczucie i w wielu przypadkach pozwala odpocząć od codziennego szybkiego tempa życia. Nie jest łatwo pozbyć się toksyn i oznak stresu, jednak regularna pielęgnacja, w której pomoże Ci masło do ciała, może przełożyć się na długotrwałe skutki. Po kosmetyki z tej kategorii możesz sięgnąć nie tylko w przypadku przesuszonej, zmęczonej skóry, ale też wtedy, gdy skóra wymaga głębokiej regeneracji i odbudowy. Z pomocą masła do ciała wzmocnisz też jej strukturę, nawet gdy na ogół potrzebuje ona tylko chwilowego nawodnienia.

Masła do ciała – pozwól ich mocy zdziałać cuda

Większość z proponowanych przez nas produktów ma działanie silnie nawilżające – odżywią skórę i przyniosą jej natychmiastowe ukojenie. Przydadzą się też w walce z cellulitem, jednocześnie zwiększając jędrność skóry i podnosząc jej elastyczność. Masła do ciała pełne naturalnych składników mogą też modelować i pomóc z wyszczupleniem, jednocześnie przywracając skórze napięcie i blask.

Możesz też spróbować silniej działających na przebarwienia i regenerujących skórę maseł tonizujących i odbudowujących, które za pomocą swoich dobroczynnych składników nie tylko odmłodzą skórę, ale też ją wygładzą i poprawią jej stan wizualny. Naturalne mało do ciała sprawdzi się też w walce z rozstępami – ich nieestetyczny wygląd szybko odejdzie w niebyt. Jednymi z najlepszych produktów do walki z rozstępami są masła do ciała dla kobiet w ciąży, które, oprócz fantastycznych regenerujących właściwości, nie powodują podrażnień.

Naturalne masło do ciała – ziołowe czy owocowe?

Oprócz fantastycznych właściwości, liczy się też zapach. Możesz postawić na świeże ziołowe mieszanki lub owocowo zwariowane połączenia! Masło do ciała, działając z pożytkiem dla Ciebie, rozpieści też Twoje zmysły – być może rozgrzeje Cię pomarańcza z cynamonem lub wybierzesz orzeźwienie w postaci masła z melonem i ogórkiem?

Wybór masz ogromny – możesz nawet wybrać masło do tatuażu, które przyspieszy gojenie się ran po świeżym tuszu na ciele. Naturalne masło do ciała nie uczuli Cię i nie podrażni skóry, co jest zasługą starannie opracowywanych składów. Dzięki nim możesz spokojnie zainwestować w masło do tatuażu i przy regularnym jego stosowaniu, oczekiwać niesamowitych efektów!