Naturalne maskary do rzęs
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
25,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Maskary do rzęs

Naturalne, lecz niedelikatne podkreślenie oczu

W naszym sklepie internetowym stawiamy na naturalne komponenty wszystkich produktów, także kosmetyków kolorowych. Dlaczego w naszym asortymencie znajdziesz m.in. palety z naturalnymi cieniami do powiek, czy też maskary do rzęs. To, że są one wyprodukowane z komponentów pochodzenia naturalnego, nie oznacza, że dają one delikatny efekt. Co więcej, maskara pogrubiająca rzęsy może być o wiele lepsza niż niejeden drogeryjny tusz do rzęs. Sprawdź, jakie rodzaje maskar posiadamy w naszej ofercie i czym cechuje się naturalna maskara

Naturalna maskara – czym się charakteryzuje?

Naturalna maskara, tak jak w przypadku tych tradycyjnych może posiadać różnego rodzaju szczoteczki. To m.in. od ich kształtu i tworzywa, z którego zostały wykonane, zależy, jaki uzyskamy efekt na rzęsach. Mamy do wyboru szczoteczki silikonowe, klasyczne nylonowe lub silikonowe chubby. To, czym różni się maskara do rzęs w naturalnym wydaniu, to jej skład. Przykładowo maskara pogrubiająca rzęsy Black Glorius, marki PuroBio, posiada wyciąg z bambusa i witaminę E. Dzięki czemu pogrubia rzęsy, odżywia i pielęgnuje oraz równomiernie dociera do rzęs. Ten kolorowy kosmetyk posiada certyfikat Nickel Tested, Organic Cosmetic, VeganOK. Natomiast maskary do rzęs marki Felicea są produkowane na bazie argininy, wosku laurowego oraz wosku Carnauba. Te składniki również pielęgnują i regenerują rzęsy. 

Maskary do rzęs w naszym sklepie

Maskary do rzęs w Nati Nati to specjalnie wyselekcjonowane, najlepszej jakości, trwałe produkty. Odznaczają się nie tylko naturalnym składem, ale również skutecznością – tusze do rzęs podkreślają oczy swą głęboką czernią, przy okazji pielęgnując włoski. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w naszej ofercie znajdują się naturalne maskary do rzęsy takich marek, jak Felicea, czy też PuroBio. Jednak to nie wszystko, co Nati Nati ma do zaoferowania naszym klientkom – wśród maskar znajdziesz również stymulujące wzrost serum z Naturolove oraz E-fiore. To wszystko z troską o wydobycie naturalnego piękna z Twoich rzęs!

Oczy są zwierciadłem duszy. Baczny obserwator wyczyta z nich nasze emocje i odgadnie prawdziwy nastrój. 

Wykonując makijaż, większość kobiet „stawia” na podkreślanie oczu. Do tego celu służą cienie do powiek, eyelinery i kredki do oczu. Jednak kosmetykiem, który dopełnia makijaż jest maskara do rzęs. To najpopularniejsza pozycja z ogólnie pojętej „kolorówki”. Znajduje się w każdej damskiej kosmetyczce. Ciężko wyobrazić sobie makijaż bez użycia maskary do rzęs, byłby on po prostu niepełny, niedokończony.

Maskara do rzęs o bezpiecznym składzie

Zadaniem rzęs jest ochrona oczu przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Oko jest niezwykle delikatnym organem, który łatwo podrażnić. Właśnie dlatego składy kosmetyków do makijażu oczu powinny posiadać bezpieczny skład. Naturalna maskara do rzęs gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Ekologiczne maskary do rzęs wolne są od szkodliwych składników, które mogłyby doprowadzić do stanów zapalnych oka. 

W składach powszechnie dostępnych tuszy można znaleźć na przykład aluminium, nikiel, chrom, glikol propylenowy oraz parafenylenodiaminę. Poza silnymi reakcjami alergicznymi, składniki te mogą powodować zaczerwienienia, swędzenie, zapalenie spojówek i wypadanie pojedynczych włosków. Wśród wszystkich wymienionych skutków ostatni wydaje się najbardziej przerażający, w końcu grube, długie rzęsy są ozdobą całej twarzy. 

Naturalna maskara do rzęs – spektakularne efekty

Naturalna maskara zapewnia spektakularne efekty, a dzięki zawartości odżywczych składników dodatkowo pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Bezpieczne barwniki widowiskowo je podkreślają nie powodując przykrych komplikacji. 

W naszej ofercie znajdują się tusze z różnymi szczoteczkami, wedle różnych upodobań. Najpopularniejsza maskara pogrubiająca rzęsy z naszej oferty to Felicea 03 ze szczoteczką typu „chubby”. Już kilka pociągnięć zapewnia dokładne pokrycie każdego pojedynczego włoska, dzięki czemu uzyskuje się efekt dramatycznego spojrzenia. Ta sama marka oferuje również precyzyjną, nylonową szczoteczkę, która zapewni rzęsom naturalny look. Doskonale sprawdzi się na włoskach krótkich i cienkich przedłużając je i dodając objętości bez efektu przerysowania. 

Naturalne tusze do rzęs doskonale się rozprowadzają, nie sklejają rzęs i nie pozostawiają nieestetycznych grudek. Nie odbiegają jakością od powszechnie dostępnych odpowiedników. Podkreślają naturalne piękno bez efektu sztuczności. Dodatkowo składniki odżywcze zawarte w formułach efektywnie pielęgnują rzęsy, wzmacniają je i dbają o ich ogólną kondycję. Stosowanie naturalnych tuszy niesie wiele korzyści! 

Piękne rzęsy z Nati Nati

Dla nas maskara do rzęs również jest podstawowym elementem wyposażenia kosmetyczki! W zależności od potrzeb może to być maskara pogrubiająca rzęsy lub wydłużająca je. W naszej ofercie znajdują się najlepsze, naturalne tusze do rzęs! Większość z nich same testowałyśmy i jesteśmy całkowicie przekonane o ich wysokiej jakości!