Płyn do Mycia Szyb i Luster, YOPE, 750ml

Płyn do Mycia Szyb i Luster, YOPE, 750ml
  • Płyn do Mycia Szyb i Luster, YOPE, 750ml
  • Płyn do Mycia Szyb i Luster, YOPE, 750ml

Płyn do Mycia Szyb i Luster, YOPE, 750ml

Bezzapachowy
Naturalny płyn do mycia szyb i luster zawiera 90% składników jest pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia. Produkt bezpieczny dla środowiska.
Produkt nie zawiera:
0% Parabenów   0%SLES
0% SLS               0%PEG
0% Chl

YOPE
Y016

9,00 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Płyn do mycie szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne.

Charakter zapachu: Bezzapachowy.

Co umyjesz naszym płynem? Szyby, lustra i inne powierzchnie szklane, np. półki czy blaty.

Jakich substancji czyszczących używamy? Płyn stworzyliśmy w 89% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji. Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyn nie pozostawia smug, zacieków, zapobiega gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne.

Sposób użycia: Z odległości ok. 20 cm rozpyl płyn na czyszczoną powierzchnię. Przerzyj czystą, miękką ściereczką do uzyskania połysku.

Sposób przechowywania

  Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych. 

Przed użyciem przeczytać etykietę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.  Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

SKŁAD INCI

 <5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, składniki wspomagające, alkohol izopropylowy, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone). 

Pojemność: 750ml  

Klienci kupowali także: