Żel do Mycia Naczyń z Cytryną, Organic People, 500ml

Żel do Mycia naczyń z Cytryną, Organic People, 500ml
  • Żel do Mycia naczyń z Cytryną, Organic People, 500ml
  • Żel do Mycia naczyń z Cytryną, Organic People, 500ml

Żel do Mycia Naczyń z Cytryną, Organic People, 500ml

Organiczna Cytryna & Aloes & Ekstrakt z Nagietka & Rozmaryn 
Ekologiczny żel do mycia naczyń skutecznie i bezpiecznie czyści naczynia, zabawki dziecięce warzywa i owoce. 
Produkt nie zawiera:
0% Parabenów   0% EDTA i NTA
0% Fosforanów   0% Fenoli   

OP14

16,79 zł -20%

20,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Ekologiczny żel do mycia skutecznie usuwa zanieczyszczenia z naczyń, zabawek dziecięcych, a także warzyw i owoców. Ma bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach i zawiera 97,5% składników pochodzenia naturalnego. Produkt jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do autonomicznych systemów czyszczących, szamb itp.

Produkty «Organic People» stworzone na bazie naturalnych składników, wzbogacone o wysoce efektywne i cenne ekstrakty organiczne i olejki. Wszystkie surowce zostały starannie dobrane w zależności od przeznaczenia danego produktu.

Produkt posiada certyfikat ICEA.

ICEA - Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie.

Produkty z certyfikatem ICEA są bezpieczne, zdrowe, naturalne i przyjazne dla środowiska naturalnego. 

 

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość produktu na gąbeczkę do zmywania, umyć naczynia i spłukać wodą. Podczas użytkowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W razie kontaktu produktu z oczami ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć i kontynuować płukanie. 

Sposób przechowywania: Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 0 do 25 stopni

Środki ostrożności

Unikać kontaktu z oczami- Trzymać z dala od dzieci. Działa drażniąco na oczy, Nosić rękawice i okulary ochronne. W przypadku dostania się do oczu płucz wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuuj płukanie.

SKŁAD INCI: water, 15-30%: anionic surfactants (Sodium Laureth Sulfate), <5%: amphoteric surfactants (Cocamidopropyl Betaine), nonionic surfactants (Lauryl Glucoside, Glycereth-7 Caprylate/Caprate); sodium chloride, benzyl alcohol, benzoic acid, sorbic acid, citric acid, Citrus Limon Fruit Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, citral, d-limonene.

*-składniki pochodzenia naturalnego

Objętość

 500ml 

Klienci kupowali także: