Żel do Mycia Naczyń z Pomarańczą, Organic People, 500ml

Żel do Mycia Naczyń z Pomarańczą, Organic People, 500ml
  • Żel do Mycia Naczyń z Pomarańczą, Organic People, 500ml
  • Żel do Mycia Naczyń z Pomarańczą, Organic People, 500ml

Żel do Mycia Naczyń z Pomarańczą, Organic People, 500ml

Ekstrakt z Pomarańczy & Ekstrakt z Szałwii & Ekstrakt z Nagietka
Ekologiczny żel do mycia naczyń jest skutecznym i bezpiecznym środkiem czyszczącym do mycia naczyń, zabawek dziecięcych warzyw i owoców. 
Produkt nie zawiera:
0% Parabenów   0% EDTA i NTA

OP01

16,79 zł -20%

20,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Ekologiczny żel do mycia doskonale usuwa brud i zanieczyszczenia z naczyń, zabawek dziecięcych warzyw i owoców. Ma bardzo przyjemny i ożywczy zapach. Zawiera 97,9% składników pochodzenia naturalnego. Produkt jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do autonomicznych systemów czyszczących, szamb itp.

Produkty «Organic People» stworzone na bazie naturalnych składników, wzbogacone o wysoce efektywne i cenne ekstrakty organiczne i olejki. Wszystkie surowce zostały starannie dobrane w zależności od przeznaczenia danego produktu.

Produkt posiada certyfikat ICEA.

ICEA - Instytut Certyfikacji Etyki Środowiska - jeden z najważniejszych organów certyfikujących produkty naturalne i organiczne we Włoszech i Europie.

Produkty z certyfikatem ICEA są bezpieczne, zdrowe, naturalne i przyjazne dla środowiska naturalnego. 

Sposób użycia

Nanieść niewielką ilość produktu na gąbeczkę do zmywania, umyć naczynia i spłukać wodą. Podczas użytkowania zaleca się używanie rękawic ochronnych.

Sposób przechowywania: Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze od 0 do 25 stopni.

Środki ostrożności

Unikać kontaktu z oczami- Trzymać z dala od dzieci. Działa drażniąco na oczy, Nosić rękawice i okulary ochronne. W przypadku dostania się do oczu płucz wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuuj płukanie.

SKŁAD INCI: water, 15-30%: anionic surfactants (Sodium Laureth Sulfate), <5%: amphoteric surfactants (Cocamidopropyl Betaine), nonionic surfactants (Lauryl Glucoside, Glycereth-7 Caprylate/Caprate); sodium chloride, benzyl alcohol, benzoic acid, sorbic acid, citric acid, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract*, Salvia Officinalis Leaf Water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Citrus Limon Peel Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, d-limonene. 

*-składniki pochodzenia naturalnego

Objętość

 500ml 

Klienci kupowali także: