Naturalne kremy BB
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
Organiczny Krem BB 5w1, Jasny Beż 01, So'bio Etic, 30 ml
79,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Kremy BB

Idealny krem BB – naturalnie 

Najlepszym wyborem są kremy BB o naturalnym składzie. Nie zawierają szkodliwych dla skóry substancji, które mogłyby zaburzać jej naturalną równowagę hydrolipidową lub powodować stany zapalne. W przeciwieństwie do popularnych drogeryjnych produktów zawierają wiele dobroczynnych dla skóry składników. Naturalne produkty nie zapychają porów i pozwalają uniknąć nieestetycznego efektu maski. 

Naturalny krem BB zapewnia skórze jednolity koloryt, pięknie wygładza i rozświetla, a ponadto pielęgnuje ją i odżywia oraz zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Warto pamiętać, że krem BB nie jest podkładem i jego krycie nie jest tak mocne. Jest to idealny kosmetyk na lato, kiedy lepiej unikać zbytniego obciążania skóry. W tym okresie dobrze jest zdecydować się na krem BB z filtrem przeciwsłonecznym. Promieniowanie słoneczne przyspiesza procesy starzenia i wpływa na pogorszenie ogólnego stanu skóry. Twarz jest narażona na jego skutki najbardziej, ponieważ niczym jej nie zakrywamy. Najpopularniejszą marką naturalnych kremów ochronnych jest bez wątpienia Manaslu, które posiada w ofercie również krem BB z filtrem SPF15. Krem ten zapewnia skórze ochronę i piękny wygląd. 

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty, spełniające nawet wygórowane wymagania. W NatiNati stawiamy na polskie marki oferujące najlepsze kremy BB, które zdobyły zaufanie użytkowniczek. 

Miya krem BB i jego ogromna popularność

Miya jest marką, która szybko podbiła serca klientek. Miya krem BB to produkt o doskonałych dla skóry właściwościach i bezpiecznym składzie. Marka oferuje trzy warianty kolorystyczne: dla karnacji bardzo jasnej, jasnej i śniadej. W naszym kraju najczęściej wybieraną opcją jest ta dla cery jasnej. Wszystkie kremy zawierają olej z nasion pomidora, który ze względu na zawartość dobroczynnych związków chemicznych efektywnie pielęgnuje skórę, głęboko ją odżywia, wspomaga regenerację i działa ochronnie. Ponadto kremy zawierają kwas hialuronowy, który doskonale nawilża i wygładza skórę. Miya krem BB zniweluje widoczność niedoskonałości i zapewni skórze idealny wygląd przez cały dzień. 

Naturalny makijaż w NatiNati

Ponieważ większość naszego teamu to kobiety, staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę kosmetyków kolorowych. Lubimy testować nowe produkty i chcemy, aby nasze klientki również miały taką możliwość. Regularnie pojawiają się u nas nowe kosmetyczne perełki, warte wypróbowania.