Naturalne kredki do oczu
Sortuj wg:
5 Produktów
z 1
31,99 zł
Best Seller
Best Seller
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
26,99 zł
Best Seller
Best Seller
36,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Kredki do oczu

Kosmetyki do oczu, które czarują naturą

Dlaczego tak bardzo lubimy podkreślać swoje oczy? Ponieważ są one niezwykle ważne w wyglądzie całej naszej twarzy. Mówi się, że są zwierciadłem duszy. Jednak co zrobić, gdy jesteśmy zwolenniczkami makijażu z wykorzystaniem kosmetyków pochodzenia naturalnego? Wtedy należy wybrać asortyment naszego sklepu, który obejmuje także kredki do oczu. Jakie są to dokładnie produkty i czy znajdzie się wśród nich np. kredka do kresek? O tym poniżej. 

Naturalna kredka do oczu – jaka powinna być?

Naturalna kredka do oczu nie musi być wcale mało napigmentowana i nieautomatyczna. Wystarczy, że jej wkład, czyli sam produkt będzie składał się z komponentów pochodzenia naturalnego. Najlepszej jakości naturalna kredka do oczu powinna zatem zawierać takie składniki, jak olej rycynowy i wszelkiego rodzaju woski. Naturalne pigmenty powinny dawać kolor, a oleje odżywiać i pogłębiać nasze spojrzenie. Naturalna kredka do oczu nie musi mieć także barwę wyłącznie beżową, brązową lub czarną – choć z takimi kolorami najczęściej kojarzy nam się natura. Produkty tego typu mogą, a nawet muszą być kolorowe, szczególnie jeśli chodzi o takie kosmetyki jak kredka do kresek. Dlatego nawet naturalna konturówka do oczu powinna mieć niebieski, zielony, a nawet żółty i pomarańczowy kolor, by jak najbardziej podkreślić tęczówkę oka. 

Kredki do oczu w naszej ofercie

Kredki do oczu w naszym naturalnym sklepie to produkty przede wszystkim od marek PuroBio i Felicea. Kredki do oczu firmy Felicea dzielą się na dwa rodzaje – cienkie i grubsze. Te pierwsze mogą być traktowane jako konturówka do oczu, a nawet kredka do kresek. Są precyzyjne i mają neutralne kolory. Za to te grubsze mogą stanowić naturalne cienie na całą powiekę. Barwy, jakie przebrały to lawenda, szampański i mokka, co oznacza, że mogą stanowić niepowtarzalny i trwały element w makijażu. Kredki do oczu od marki PuroBio to naturalne, klasyczne produkty. Ich odcienie to czerń i brąz, jednak spośród nich możesz dostrzec także tę o kolorze czekoladowego brązu.