Naturalne kredki do brwi
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
31,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Kredki do brwi

Wyraziste oczy dzięki naturze

Jak podkreślić swoje oczy, przy okazji o nie dbając oraz będąc w zgodzie ze swoimi ekologicznymi przekonaniami? Wybierając nasze naturalne produkty do makijażu. Są one bezpieczne, mają naturalne składy, a większości ich opakowania są biodegradowalne lub nadające się do recyklingu. Wszystko to sprawia, że nawet kredki do stylizacji brwi w naszym sklepie są eko! Sprawdź na własnej skórze, jak łatwo malować się naturalnymi, jednak nadal trwałymi i wyrazistymi kosmetykami.   

Naturalna kredka do brwi – jaka powinna być?

Naturalna kredka do brwi nie musi być wyłącznie drewniana. Tego typu kredki do brwi są często wybierane, jednak wygodniejszym rozwiązaniem są te wykręcane – z cienką końcówką, do precyzyjnego wyrysowania kształtu. Czym zatem charakteryzuje się dobra kredka do brwi naturalna? Przede wszystkim składem swojego produktu-wkładu. Przykładowo naturalna kredka do brwi marki Felicea zawiera takie komponenty, jak: olej rycynowy, wosk Candelilla i wosk Carnauba. Oznacza to, że przy okazji kosmetyk ten pielęgnuje, wzmacnia i regeneruje brwi. Jest to niezwykle istotne szczególnie teraz, gdy modne są krzaczaste, naturalne brwi. Za sprawą wykręcanej, cienkiej końcówki możemy również domalować pojedyncze włoski, co sprawia, że kredka do stylizacji brwi optycznie je zagęszcza. Tak te tradycyjne, pochodzące z drogerii kredki do brwi różnią się od siebie także odcieniem. Warto dobrać je do koloru swoich włosów, choć i tak większość z nich posiada naturalne, twarzowe barwy. 

Kredki do brwi w naszej ofercie 

Kredki do brwi w naszym sklepie internetowym pochodzą przede wszystkim od marek Felicea oraz PuroBio. Naturalna kredka do brwi ostatniej z wymienionych firm ma formę tradycyjnej, drewnianej kredki, którą należy temperować. Kredka do brwi naturalna PuroBio ma też spiralkę do wyczesywania nadmiaru produktu oraz unikalny skład. Zawiera olej z migdałów, witaminę E, jest miękka i precyzyjna, ma mocną pigmentację i jest doskonała dla oczu wrażliwych. Kredka do brwi posiada certyfikaty Nickel Tested, Organic Cosmetic, VeganOK.