KRAYNA

Naturalne kremy do twarzy marki Krayna

W cudownej, zielonej krainie, z dala od zgiełku, stresu, pogoni i wyścigu o nic powstał twór szczery i godny uwagi.

Na granicy województw  Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego leży Krajna. Miejsce, o którym większość z nas - mieszkańców innych województw nawet nie słyszała. Park krajobrazowy, lasy, pola... Brak fabryk, zakładów pracy, blokowisk, budek z hot dogami i rzeszy turystów co lato. 

Krajna to ziemia czysta, nieskalana, przed wiekami zamieszkiwana przez Słowian. Kto się choć trochę historii zna, wie, że Słowianie Naturę szanowali, żyli z nią w zgodzie i korzystali z wszelkich jej dobrodziejstw, tworząc z jej pomocą leki, kosmetyki czy "magiczne" eliksiry.

Naturalne oleje i ekstrakty roślinne w kosmetykach Krayna

Takimi Słowiańskimi Wiedźminami wydają się być Magda i Damian - założyciele marki Krayna. Ludzie, którzy postanowili manifestować swoje poglądy za pomocą kosmetyków, tworząc produkty roślinne, czyste, które nie zaszkodzą naszej Planecie i życiu na niej. Oboje mocno angażują się w ochronę naturalnego środowiska fauny i flory. Robili to zanim rozpoczęli przygodę z kosmetykami, promując zdrowy, naturalny tryb, kłócąc się z wszechobecnym marnotrawstwem i brakiem szacunku do przyrody.

Nazwą swojej marki uhonorowali miejsce pochodzenia. Z tego miejsca zebrali składniki do kremów, rygorystycznym składem zaznaczyli swój pogląd na świat i życie. Tak postały kremy do twarzy kuszące prawdą, luksusową jakością i kompleksowym działaniem.

Ekologiczne kremy dla mężczyzn

Krayna jako marka oferuje trzy kremy do pielęgnacji przeznaczone dla kobiet i jeden dla mężczyzn - ale składy absolutnie nikogo nie dyskwalifikują! Jeśli jako kobieta czujesz, że skład męskiego kremu Ci odpowiada i odwrotnie, nic nie stoi na przeszkodzie - używaj!

Gotowe produkty są opakowane w szklane butelki z pompką (dzięki czemu żadne zanieczyszczenia nie przedostaną się do środka), a te z kolei w minimalistyczne kartoniki - oczywiście z odzysku. W składach znajdziemy tylko substancje pochodzenia roślinnego, główne substancje aktywne - krajeńskiego. Taka właśnie jest idea marki, wszystko, co potrzebne, powinno znajdować się w zasięgu ręki. Dzięki tej filozofii w kosmetykach Krayna znajdziemy ekstrakty z chabra bławatka, kiełków pszenicy, mięty pieprzowej, szałwii, babki lancetowatej, rdestu, nagietka, lipy, kasztanowca, oleje z dyni i wiesiołka. Całość uzupełniona składnikami powszechnie znanymi i sprawdzonymi. Dzięki temu połączeniu Krayna dostarcza produkty, które działają skutecznie i bez kompromisów. Nawilżają, odżywiają, redukują zmarszczki i niedoskonałości, chronią. Skóra po ich użyciu zachowuje się jak dziecko, które dostało upragniony prezent, jest promienna, gładka, idealnie napięta i chyba po prostu „szczęśliwa”! Bezapelacyjnie są warte swojej ceny! Jest ona dość wysoka, ale jak wycenić pracę, w którą wkłada się całe swoje serce?