Kosmetyki zero waste
Sortuj wg:
71 Produktów
z 1
Tabletki do Płukania Drzewo Herbaciane, Georganics, 180 tabletek
34,99 zł 49,99 zł -30%
Kosmetologia naturalnie
Kosmetologia naturalnie
Tabletki do Płukania Jamy Ustnej z Węglem Aktywnym, Georganics, 180 tabletek
34,99 zł 49,99 zł -30%
Kosmetologia naturalnie
Kosmetologia naturalnie
Tabletki do Mycia Zębów z Węglem Aktywnym, Georganics, 120 tabletek
34,99 zł 49,99 zł -30%
Kosmetologia naturalnie
Kosmetologia naturalnie
Tabletki do Mycia Zębów, Zielona Mięta, Georganics, 120 tabletek
34,99 zł 49,99 zł -30%
Kosmetologia naturalnie
Kosmetologia naturalnie
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

ZERO WASTE

Kosmetyki zero waste – w myśl dobroczynnej filozofii

Filozofia zero waste zakłada przede wszystkim ograniczenie liczby generowanych śmieci – w myśl tej zasady nie tylko kupuje się produkty spożywcze bez niepotrzebnych, dodatkowych opakowań, ale też stawia się na kosmetyki zero waste. Proekologiczne alternatywy tworzą nasz sklep – zero waste to z kolei reakcja na lekkomyślne zaśmiecanie środowiska, na które musimy reagować.

W myśl idei zero waste, warto stawiać na wydajne produkty do pielęgnacji, które nie tylko wielokrotnie użyjesz, ale które będą też trwałe – jak choćby zamiana klasycznych jednorazowych golarek na maszynkę z wymiennymi żyletkami lub depilator. Warto też bliżej przyjrzeć się plastikowej szczoteczce do zębów – by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, warto postawić na bambusowe substytuty, które nie tylko pomogą odpowiednio zadbać o jamę ustną, ale, jak każdy bambusowy produkt, są też biodegradowalne. Pielęgnacja zero waste nie musi być trudna – wymaga jedynie dobrych chęci.

Pielęgnacja zero waste – w trosce o Twoje ciało i przyrodę

Nie sposób krótko opisać, jak wiele szkód powodują wszelkiej maści odpady – zwłaszcza te plastikowe. By zmniejszyć ich użycie, warto postawić na kosmetyki zero waste, które nie tylko będą miały zbawienny wpływ na Twoją skórę i włosy, ale są też ekonomiczne – w skrócie, korzystanie z nich się opłaca. Często produkty zero waste są również opracowywane w oparciu o tradycyjne, naturalne receptury i brak w nich chemicznych, drażniących skórę ulepszaczy. Z pewnością zauważysz to przeglądając kolejne produkty, jakie oferuje nasz sklep – zero waste wymaga zmiany pewnych przyzwyczajeń, ale z pewnością Ci to ułatwimy!

Zamień folię na materiał, a plastik na samo zdrowie

Filozofia zero waste zakłada nie tylko minimalizowanie odpadów, ale też wielofunkcyjność wybieranych rozwiązań i ich trwałość. Dlatego też dobrą opcją jest stworzenie własnego zestawu do codziennej pielęgnacji, w którym znajdzie się mydło i szampon zero waste. Z pomocą nowoczesnych rozwiązań, możesz nie tylko wpłynąć na polepszenie się stanu środowiska, ale też sprawić, że Twoja pielęgnacja zero waste przyniesie korzystne skutki, które odczujesz na własnej skórze i włosach!