Kosmetyki uzdrowiskowe
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

KOSMETYKI UZDROWISKOWE

Jeżeli szukasz profesjonalnych produktów, które poprawią jakość Twojej skóry i rozwiążą problemy z nią związane to świetnie trafiłeś! Ta kategoria jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tutaj kremy, mydła, szampony, odżywki, maski i żele wzbogacone o wyjątkowe składniki aktywne. Dzięki temu po ich użyciu poczujesz się jak po wizycie w Spa.

Kosmetyki uzdrowiskowe dla każdego

Wspomniane produkty zawierają te same minerały, które można znaleźć w popularnych uzdrowiskach, dlatego nazywamy je kosmetykami uzdrowiskowymi. Ogromną popularnością cieszy się między innymi marka Kropla Zdrowia, która oferuje kosmetyki wzbogacone o nanosrebro. Ten aktywny składnik doskonale chroni skórę i niweluje szorstkość, dlatego jeżeli Twoje stopy lub pięty nie są w najlepszym stanie, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Z kolei mydło do twarzy i ciała z nanosrebrem delikatnie myje i przyspiesza regenerację skóry.

Kosmetyki dr Duda – wiodąca marka

Wśród produktów uzdrowiskowych przodują kosmetyki Dr Duda. Oferują one kompleksową pielęgnację skóry, krok po kroku. Formuły wzbogacono o specjalne wody siarczkowe, które świetnie rewitalizują i tonizują skórę. Doskonale działają również na paznokcie, wzmacniając ich płytkę. Wody siarczkowe wysoko zmineralizowane mają imponującą zawartość siarkowodoru. Ich cząsteczki wykazują działanie higroskopijne, dlatego skóra pozostaje długotrwale nawilżona, a Ty odczuwasz ulgę.

Kosmetyki dr Duda to serie produktów przeznaczonych do każdego rodzaju skóry. Znajdziesz tutaj zarówno żele chłodzące, jak i rozgrzewające, Buskie mydła, odżywki do włosów i skóry głowy, szampony, a także kosmetyki do cery trądzikowej. Seria z rokitnikiem łagodzi podrażnienia, regeneruje i odżywia. Kosmetyki uzdrowiskowe dostępne w tej kategorii znajdziesz w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz w domowym zaciszu poczuć się jak podczas zabiegów w Spa.