Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
Pasta do Zębów, Węgiel Aktywny i Magnez, Schmidt’s, 100ml
37,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Schmidt's

Schmidt’ s jest amerykańską marką naturalnych kosmetyków do pielęgnacji. Dezodorant Schmidt's opiera się na innowacyjnych formułach łączących składniki roślinne i mineralne, które mają nieocenione działanie dla skóry. Tutaj nie ma kompromisów- wszystkie komponenty są najwyższej jakości, aktywnie działają, a ich stosowanie to czysta przyjemność. Priorytetem dla naturalny dezodorant schmidt's są składniki pochodzące z natury oraz bezpieczeństwo stosowania. Produkty są wegańskie i nie testowane na zwierzętach, posiadają certyfikaty Vegan oraz Cruelty-free. Dodatkowo mamy pewność, że naturalny dezodorant schmidt’s jest wolny od aluminium, glikolu propylenowego, SLS, PEG, parabenów, ftalanów, sztucznych aromatów i sztucznych barwników. Marka, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym zasłynęła ze swych naturalnych dezodorantów bazujących na naturalnej formule roślinno-mineralnej, które skutecznie eliminują nieprzyjemny zapach ciała i aktywnie pochłaniają wilgoć. Schmidts antyperspirant udowadniają, że naturalna ochrona przed poceniem jest możliwa. Co więcej, schmidt dezodorant oprócz naturalnej, lekkiej formuły nadają skórze piękne zapachy oparte na naturalnych aromatach. 

Nasz sklep internetowy ma duży wybór, cena jest przystępna. Promocja w naszym sklepie? Oczywiście, to możliwe! Wybierz swojego ulubieńca.