Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
34,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Naturologia

Nasz sklep internetowy ceni kosmetyki naturalne z małych manufaktur. Dlatego też znajdziecie w naszej ofercie kosmetyki Naturologia, małej, rodzinnej manufaktury, która ręcznie wyrabia kosmetyki naturalne. Marka znana jest głównie z mydeł w kostkach, które zawierają paletę naturalnych składników świetnie nadających się do pielęgnacji każdego typu skóry, nawet tej najbardziej wymagającej i wrażliwej. 

Mydła od Naturologia nie zawierają sztucznych utwardzaczy, konserwantów, SLS, SLES, PEG. Są bezpieczne w stosowaniu, ekologiczne i wykonane z niezwykła starannością i miłością. Wszystkie kosmetyki Naturologia są wykonane z pasją i zaangażowanie. Naturologia kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała produkowane są z naturalny, ekologicznych, z najwyższej jakości surowców. Nierafinowane, zimnotłoczone oleje i masła są podstawą kosmetyków Naturologia. 

Naturalne świece do masażu

W ofercie naszego sklepu znajdziej naturalne świece do masażu od Naturologia. Świeca wzbogacona olejkiem pomarańczowym lub różanym idealnie nadaje się do domowego spa czy też do romantycznego wieczoru we dwoje. 

Świeca sojowa jest w 100% ekologiczna i bezpieczna dla skóry. Wzbogacona jest dodatkowymi składnikami takimi jak masło shea, masło kakaowe które mają dobroczynne działanie na naszą skórę. Uwalniany olejek pomarańczowy ma działanie uspakajające, łagodzi nadmierną nerwowość, wycisza ciało i umysł. Dodatkowo korzystnie wpływa na układ oddechowy oraz nerwowy. 

Szampony w kostce 

Coraz bardziej popularne szampony w kostce w konwencji Zerowaste znajdziesz w manufakturze Naturologia. Szampon oczyszczający ze spiruliną oraz odżywczy z maliną. Szampony nie posiadają SLS ani żadnych szkodliwych substancji i jest wytwarzany ręcznie. Wystarcza na minimum 50 myć. Włosy umyte takim szamponem w kostce nie wymagają stosowania dodatkowych płukanek. Dwa rodzaje szamponów idealne do włosów suchych i wymagających oraz do każdego rodzaju. Trzeba zwrócić uwagę, że szampon w kostce można znaleźć na promocja w naszym sklepie. Cena kosmetyków Naturologia jest wysoce konkurencyjna w porównaniu z innymi kosmetykami z tej serii.