Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
27 Produktów
z 1
38,50 zł
Best Seller
Best Seller
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
Odżywczy Mus do Ciała, Malinowa Babeczka, Nacomi, 180ml
29,00 zł
Best Seller
Best Seller
Hydrola Różany, Nacomi, 80ml
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Serum Rozjaśniająco Złuszczające Glow, Nacomi, 40ml
38,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalny Olej Awokado, Nacomi, 50ml
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
Pyłek Oczyszczająco – Rozświetlający, Magic Dust, Nacomi, 20g
25,00 zł
Best Seller
Best Seller
Krem pod Oczy, Olej Arganowy, Nacomi, 15 ml
32,00 zł
Best Seller
Best Seller
Kokosowy Krem do Twarzy, Dłoni oraz Ciała, Nacomi, 100 ml
18,50 zł
Best Seller
Best Seller
Serum do Twarzy Next Level z Niacynamidami 15%, Nacomi, 30 ml
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
Miejski Krem Przeciwsłoneczny z Filtrem SPF50, Nacomi, 50 ml
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Nacomi

Wsparcie na wyjątkowych, polskich marek, produkujących swoje kosmetyki ręcznie z naturalnych komponentów jest dla nas priorytetem. Dlatego też posiadamy w swoich szeregach kosmetyki Nacomi – marki, która podbiła serca tysiącom naszych klientek ze względu na zapach swoich produktów, a także ich proste składy i brak wykorzystywania chemii podczas produkcji.

Krótka historia marki Nacomi Kosmetyki

Firma Nacomi powstała z miłości do natury i zapachów od niej pochodzących w 2012 roku, a jej produkty są obecnie znane w wielu krajach, w tym na bliskim wschodzie. Marka poprzez swoją dbałość o naturalne składy i środowisko otrzymała prestiżowy certyfikat EcoCert, a jej olej Inca Inchi o unikalnej formule otrzymał w 2017 roku prestiżowe wyróżnienie „Wybór redakcji” przyznawane przez miesięcznik „Glamour”. Wszystko to sprawia, że Nacomi kosmetyki wybierane są także przez urodowe guru, w tym specjalistki od wizażu, w celu odpowiedniego przygotowania skóry do makijażu. Przy okazji stanowią one cudowne produkty do relaksacji podczas kąpieli – szczególnie te soczyście pachnące naturą.

Kosmetyki Nacomi – co je wyróżnia?

Nacomi kosmetyki naturalne to przede wszystkim powrót do roślinnych komponentów, które mają cudowną moc odżywczą dla skóry. Nie są testowane na zwierzętach, składniki pochodzą z wiadomych, bezpiecznych źródeł, a wiele produktów wytwarzanych jest ręcznie. Także ich cena jest zaskakująca jak za taką jakość – większość z nich kosztuje po kilkanaście złotych, szczególnie gdy w naszym sklepie online obowiązuje na nie promocja. W Nacomi produkty mogą być stosowane przez osoby z cerą wrażliwą i o skłonnościach do podrażnień, ponieważ składniki są dobierane ze względu na ich antyalergiczne i łagodzące właściwości. Wiele z nich pochodzi z ekologicznych i organicznych upraw, dlatego też niektóre z nich mogą być używane w codziennej dziecięcej pielęgnacji. Kosmetyki Nacomi podążają także za urodowymi trendami i stale wprowadzają na rynek kuszące nowości. Nacomi kosmetyki naturalne to również unikalne, bardzo słodkie i przyjazne etykiety opakować, które nawiązują do ich zawartości i głównych składników.

Najlepsze kosmetyki Nacomi

Nasz sklep internetowy zawiera w swoim asortymencie większość oferowanych przez markę Nacomi produktów, gdzie kupić je można konkurencyjnej cenie. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju naturalne i przepięknie pachnące pudry do kąpieli, kule, olejki do masażu, balsamy i kremy, a także galaretki do ciała oraz bardzo skuteczne, soczyste peelingi. Najsłynniejsze produkty Nacomi to słynnej oleje do twarzy i włosów, które silnie je regenerują, stymulują wzrost, a czasem nawet zastępują specjalistyczne zabiegi fryzjerskie. Kosmetyki naturalne Nacomi to również bardzo wydajne smakowicie pachnące masła, których składy zazwyczaj są na przepięknie pachnących mieszankach maseł i owoców. Warto także zwrócić uwagę na silnie regenerujące kremy do rąk marki Nacomi oraz całą serię kosmetyków dla mężczyzn. Charakteryzuje się ona przede wszystkim zawartością pielęgnującego oleju konopnego, a także ekstraktu z szyszek chmielu.