Sortuj wg:
17 Produktów
z 1
Lanolina Hipoalergiczna, 15ml
22,40 zł 32,00 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Brązujący Balsam do Ciała i Twarzy, Pomarańcza z Cynamonem, Mokosh, 180ml
66,39 zł 82,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
z 1

MOKOSH

Poszukując odpowiednich kosmetyków dla swojej skóry i chcąc postawić na najbardziej skuteczne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie doskonałych efektów, warto postawić na preparaty Mokosh Cosmetics – marki, stawiającej na kosmetyki naturalne. Czym ujęła ona swoich klientów? Przede wszystkim genialnymi recepturami, które ze względu na swoją prostotę oraz wykorzystanie sprawdzonych surowców, pozwalają radzić sobie z różnymi problemami ze skórą, a także zapewnić jej codzienną pielęgnację.

Mokosh, czyli „boskie” kosmetyki

Nazwa marki pochodzi od bogini ziemi, wilgoci, płodności i urodzaju – Mokosz, co najlepiej świadczy o oferowanych w tej kategorii produktach. Preparaty tej marki powstają w oparciu o opanowaną przez producenta do perfekcji sztukę łączenia i dzięki temu zyskały popularność wśród klientów na polskim i europejskim rynku. Doskonałe łączenie tradycyjnych surowców i nowoczesnej technologii daje skuteczność, a warto dodać, że każdy produkt tej marki tworzony jest przy wykorzystaniu kompleksowych badań laboratoryjnych.

Poniżej znajdziesz dwa rodzaje kosmetyków Mokosh – bazowe, które można łączyć w rytuały oraz specjalne linie preparatów wieloskładnikowych, które imponują pięknem zapachów. Kosmetyki bazowe pozwalają rozwiązywać konkretne problemy w zaciszu domowym i przeprowadzać kompleksowe, dokładnie opisane przez producenta zabiegi. Produkty wieloskładnikowe z kolei, powstają w oparciu o naturalne składniki – suszone owoce, oleje jojoba, masła shea i wiele innych. Łatwe w użyciu, skuteczne oraz przyjemne w stosowaniu – dzięki temu spełniają oczekiwania wymagających użytkowników.

Mokosh, czyli bezpieczeństwo

Kosmetyki Mokosh są oceniane przez certyfikowanych asesorów i posiadają własne miejsce w bazie Cosmetic Products Notification Portal (CPNP), dlatego masz pewność, że każdy zakupiony produkt przeszedł badania dermatologiczne i mikrobiologiczne. Bezpieczeństwo i jakość kosmetyków wynikają również z faktu, że większość stosowanych w ich produkcji surowców to certyfikowane surowce organiczne.