Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
38 Produktów
z 1
19,99 zł
Best Seller
Best Seller
Lanolina Hipoalergiczna, 15ml
33,99 zł
Best Seller
Best Seller
Brązujący Balsam do Ciała i Twarzy, Pomarańcza z Cynamonem, Mokosh, 180ml
83,99 zł
Best Seller
Best Seller
Wygładzający Krem do Twarzy, z Figą, Mokosh, 15ml
48,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

MOKOSH

Poszukując odpowiednich kosmetyków dla swojej skóry i chcąc postawić na najbardziej skuteczne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie doskonałych efektów, warto postawić na preparaty Mokosh Cosmetics – marki, stawiającej na kosmetyki naturalne. Czym ujęła ona swoich klientów? Przede wszystkim genialnymi recepturami, które ze względu na swoją prostotę oraz wykorzystanie sprawdzonych surowców, pozwalają radzić sobie z różnymi problemami ze skórą, a także zapewnić jej codzienną pielęgnację.

Mokosh, czyli „boskie” kosmetyki

Nazwa marki pochodzi od bogini ziemi, wilgoci, płodności i urodzaju – Mokosz, co najlepiej świadczy o oferowanych w tej kategorii produktach. Preparaty tej marki powstają w oparciu o opanowaną przez producenta do perfekcji sztukę łączenia i dzięki temu zyskały popularność wśród klientów na polskim i europejskim rynku. Doskonałe łączenie tradycyjnych surowców i nowoczesnej technologii daje skuteczność, a warto dodać, że każdy produkt tej marki tworzony jest przy wykorzystaniu kompleksowych badań laboratoryjnych.

Poniżej znajdziesz dwa rodzaje kosmetyków Mokosh – bazowe, które można łączyć w rytuały oraz specjalne linie preparatów wieloskładnikowych, które imponują pięknem zapachów. Kosmetyki bazowe pozwalają rozwiązywać konkretne problemy w zaciszu domowym i przeprowadzać kompleksowe, dokładnie opisane przez producenta zabiegi. Produkty wieloskładnikowe z kolei, powstają w oparciu o naturalne składniki – suszone owoce, oleje jojoba, masła shea i wiele innych. Łatwe w użyciu, skuteczne oraz przyjemne w stosowaniu – dzięki temu spełniają oczekiwania wymagających użytkowników.

Mokosh, czyli bezpieczeństwo

Kosmetyki Mokosh są oceniane przez certyfikowanych asesorów i posiadają własne miejsce w bazie Cosmetic Products Notification Portal (CPNP), dlatego masz pewność, że każdy zakupiony produkt przeszedł badania dermatologiczne i mikrobiologiczne. Bezpieczeństwo i jakość kosmetyków wynikają również z faktu, że większość stosowanych w ich produkcji surowców to certyfikowane surowce organiczne.