Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

JACK N' JILL

Jack n Jill to rodzinna firma, której korzenie sięgają Melbourne w Australii. Choć produkcja nadal odbywa się na tym kontynencie, to dzięki dystrybutorom pobija swoimi produktami Europę. Filozofia marki Jack n Jill opiera się głównie na zdrowiu i dobru dzieci, które podczas codziennej pielęgnacji jamy ustnej mogą korzystać z pełni bezpiecznych i naturalnych produktów. Jack n Jill to głównie organiczne pasty do zębów, masażery do dziąsełek, ekologiczne szczoteczki oraz wszelkie akcesoria związane z higieną, nie tylko jamy ustnej, skierowana dla najmłodszych i wykonana w zgodzie z naturą. 

Sztandarowy produkt

Jack n Jill to przede wszystkim pasty do zębów z unikalnymi, bardzo bezpiecznymi dla małych dzieci składami. Właściciele marki Justin i Rachel, gdy tylko zorientowali się, że nie ma na rynku naturalnych past dla najmłodszych, rozpoczęli poszukiwania najlepszego rozwiązania – tak właśnie powstał Jack n Jill, czyli seria produktów, która nie zawiera w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji. Z tego względu, iż dzieci w pierwszych miesiącach i latach życia myją zęby dość nieporadnie, a większość pasty do zębów jest przez nich połykana, produkty Jack n Jill są wprost dla nich stworzone. Dozując je na szczoteczkę swojego dziecka, masz pewność, że, nawet gdy zostaną przez nie zjedzone, to będą to całkowicie naturalne i jadalne substancje, niewywołujące reakcji alergicznych, czy też dolegliwości brzuszkowych. Przy okazji mają one owocowe, przepyszne, osiągane z naturalnych składników smaki.   

Ksylitol w walce z bakteriami 

Co sprawia, że pasty do zębów Jack n Jill są tak wyjątkowe? Głównym składnikiem tych naturalnych past jest ksylitol, inaczej zwany cukrem brzozowym, który jest w pełni dla zębów, jednak skutecznie walczy z bakteriami w jamie ustnej. Cukier ten sprawia, że szkodliwe bakterie w buzi dziecka nie mają pożywki – nie potrafią odżywiać się ksylitolem, gdyż żerują na naszym pożywieniu, pobierając z niego glukozę. Zapychając się cukrem brzozowym, nie mają już miejsca na glukozę, przez co giną. Warto także wspomnieć o tym, że ksylitol występuje w niewielkich ilościach w wielu owocach i warzywach, a zatem jest naturalny. Organizm ludzki produkuje niewielkie ilości tego cukru (ok. 15 g na dobę) za pośrednictwem normalnych przemian metabolicznych, jednak jest to za mało, by pojawił się on w jamie ustnej i skutecznie walczył z drobnoustrojami. 

By ulżyć maluszkowi i rodzicom

Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo cierpią nasze maluszki, gdy tylko zaczną rosnąć im zęby. Przebijają się one przez warstwę dziąsełek, które przed samym wyżynaniem się zęba bardzo swędzą i bolą. Dlatego też firma Jack n Jill stworzyła równie bezpieczne i ekologiczne masażery do dziąsełek, które skutecznie uśmierzą ból i ograniczą swędzenie tego obszaru. Codzienny masaż silikonową szczoteczką Jack n Jill może dać i maluchowi, i rodzicom sporo ukojenia, szczególnie gdy są bezradni w obliczu cierpienia tak małej istoty. Warto także zwrócić uwagę na wykonane z ekologicznych materiałów szczoteczki do zębów Jack n Jill, szczególnie te z blokadą, by dziecko podczas mycia pierwszych ząbków nie wkładało sobie szczoteczki zbyt głęboko. Blokada ta zapobiega odruchowi wymiotnemu podczas szczotkowania, dzięki czemu staje się ono przyjemne i mniej stresująca dla rodzica. 

Jack n Jill to nie tylko jama ustna

Marka to przede wszystkim promocja zdrowego i ekologicznego stylu życia. Idąc za ciosem, stworzyła całą serię w pełni nieszkodliwych i bezpiecznych produktów i akcesoriów skierowanych do nawet kilkumiesięcznych dzieci. Są to m.in. zestawy antybakteryjnych żeli, które prawie w 100 procentach zabijają zarazki. Do każdego żelu dołączane jest silikonowe ubranko, dzięki któremu można produkt przymocować do wózka czy plecaka. Jack n Jill to także bambusowe kubeczki z bardzo rozkosznymi, zwierzęcymi postaciami. Wszystkie produkty cechują się najwyższą jakością oraz filozofią eko, jednak ich cena jest konkurencyjna, szczególnie, że ich kupna możemy dokonać poprzez sklep internetowy.