Sortuj wg:
2 Produktów
z 1
37,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Holika Holika

Azjatycka pielęgnacja zyskała na popularności i zagościła na dobre w naszej polskiej za sprawą blogerek urodowych. Nam ta moda nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie – cieszymy się z wielokulturowości dbania o urodę, ponieważ wiele od Azjatek w tej kwestii możemy się nauczyć. Dlatego też nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie kosmetyki pochodzące z dalekiego wschodu, które bardzo często wpisują się w naszą filozofię czerpania tego, co najlepsze z natury. Tak właśnie jest w przypadku marki Holika Holika, której formuły to przede wszystkim komponenty pochodzenia roślinnego. Holika kosmetyki to produkty najwyższej jakości, które oczyszczają, pielęgnują, odżywiają i zwalczają wiele problemów skórnych.

Kosmetyki Holika Holika – na czym polega ich moc?

Azjatycka pielęgnacja opiera się na kilku etapach – dogłębnym oczyszczaniu piankami, żelami oraz peelingami, odpowiednim tonizowaniu za pomocą produktów z idealnym dla skóry pH, a także intensywnym nawilżaniu i ochronie przeciwsłonecznej. Wszystkie te etapy mają wspólną cechę – odbywają się za sprawą bardzo bogatych w składniki aktywne pochodzenia naturalnego produktów. Holika Holika kosmetyki wpisują się w ten schemat, szczególnie że przez prawie 9 lat działalności zdobyła ona wiele nagród potwierdzających ich jakość, w tym jej firma matka, czyli Enprani, w 2002 roku została nominowana przez Ministerstwo Środowiska w Korei jako firma przyjazna środowisku. Kosmetyki Holika Holika opierają swoje składy w dużej mierze o popularne w Azji rośliny – w tym bardzo popularny, czysty, regenerujący Aloes z dziewiczych terenów oraz np. ryż, który bogaty jest w odżywcze białko kompatybilne ze skórą, dzięki czemu szybko się w nią wchłania i niesamowicie ją odżywia. Dodatkowo ryż posiada w swoim składzie witaminy i antyoksydanty działające przeciwstarzeniowo. Bardzo często kosmetyki Holika zawierają w swoim składzie ekstrakt z bambusa oraz kwiatu lotosu, co nie tylko wpływa na ich właściwości pielęgnujące, ale także przepiękny zapach.

Kosmetyki Holika, a ich sztandarowe pozycje

Rozsławiającym markę produktem jest przede wszystkim wielofunkcyjny aloesowy żel, który zawiera 99 procent ekstraktu z aloesu. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, a nawet do włosów. Aloes przynosi ukojenie, nawilżenie, odświeżenie, regenerację, szczególnie że pochodzi on z czystej wyspy Jeju w Korei Południowej. Produkt jest nawet chroniony prawem własności znaku. Kosmetyki Holika Holika to także cały wachlarz masek w płachcie zawierające unikalne składniki, w tym odświeżającą zieloną herbatę, rozjaśniającą cytrynę, a także bogate w witaminy jagody Acai. Marka Holika Holika kosmetyki w swoim asortymencie posiada także całą serię dogłębnie oczyszczających produktów, a także całonocnych masek miodowych np. z odżywiającą Acerolą. Dzięki dobrze rozwiniętemu transportowi wiele sklepów online jest w stanie zaoferować produkty azjatyckie, gdzie kupić je można w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie kosmetyki Holika Holika często są dużo tańsze, ich cena jest podyktowana bardzo często tym, że na wiele z nich obejmuje stała promocja.