Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
9 Produktów
z 1
18,54 zł
Best Seller
Best Seller
18,17 zł
Best Seller
Best Seller
18,54 zł
Best Seller
Best Seller
18,54 zł
Best Seller
Best Seller
18,54 zł
Best Seller
Best Seller
15,34 zł
Best Seller
Best Seller
21,49 zł
Best Seller
Best Seller
12,89 zł 21,49 zł -40%
Best Seller
Best Seller
Żel do Stóp Ochładzający, EOLab, 100 ml
9,56 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

EOLAB

Kosmetyki Eolab

produkowane są przez rosyjską firmę Eo Laboratorie Natural & Organic, która w swoich produktach zawiera niemal 95 procent składników pochodzenia naturalnego i organicznego. Większość z nich nie zawiera silikonów, parabenów, SLS-ów i EDTA, a co najważniejsze, komponenty pochodzą z dzikich obszarów nieskalanej działalnością człowieka Syberii. Dzięki temu rośliny, z których wyprodukowane są kosmetyki Eolab są pozbawione zanieczyszczeń ze smogu, spalin, czy też odpadów fabrycznych. Produkty Eolab zatem są w pełni bezpieczne, nie powinny uczulać i powodować podrażnień, co często wynika z zatrucia roślin przez czynniki zewnętrzne, a także dodawanie do kosmetyków szkodliwych substancji, w tym barwników. W przypadku Eolab możemy być pewni, że mamy do czynienia z czystą, niczym niezmąconą naturą, z jej wszelkimi cudownymi właściwościami dla naszej skóry i włosów.  

Roślinne składniki produktów Eolab 

Produkty marki Eolab w dużej mierze opierają się na ekstraktach z roślin. Są to przede wszystkim pochodzące z niezamieszkałych obszarów Syberii, naturalne składniki, które w niezmienionej strukturze rosną tam od wieków. Jest to przede wszystkim irys syberyjski, który nie tylko pięknie wygląda, ale także ma wspaniałe właściwości upiększające. Kosaciec syberyjski, inaczej zwany irysem, zawiera kwasy tłuszczowe, które sprawiają, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Odżywia i zmiękczają skórę, aby stała się gładsza i jedwabista i jest głównym składnikiem wielu produktów do twarzy i ciała marki Eolab. Jednak Eolab kosmetyki tworzy także z bardziej znanych nam ekstraktów, z innych obszarów Ziemi, w tym np. z winogron – w postaci ekstraktów z liści. Winogrona w kosmetykach świetnie oczyszczają, działają łagodząco, lekko rozjaśniają i przeciwdziałają wolnym rodnikom. Poprawiają także jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Warto także wymienić często pojawiającą się w składzie kosmetyków marki Eolab zieloną herbatę, która odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry.  

Cenne oleje w kosmetykach Eolab

Oleje w produktach pielęgnacyjnych przeżywają obecnie renesans – poprzez swoją gęstą i treściwą konsystencję zawierają w sobie dużo więcej upiększających składników aktywnych niż same ekstrakty z roślin. Nic więc dziwnego, że są one również jednymi z głównych komponentów kosmetyków. Jest to przede wszystkim olejek lawendowy – odprężający, wyciszający, ale także regenerujący, wygładzający, zmniejszający obrzęki w skórze. Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to bardzo popularnym jest olej jojoba, który skutecznie regeneruje zniszczone kosmyki, odżywia, wzmacnia i chroni przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak stylizacja z użyciem dużej temperatury i promienie słoneczne. Inne oleje to m.in. olejek ylang ylang, cedrowy, masło Shea, kokosowy, ze słodkich migdałów, z awokado, czy też pistacjowy. Wszystkie doskonale nawilżają i pielęgnują, bez względu na to, w jakich produktach, do jakiego przeznaczenia się znajdują. 

Kompleksowa pielęgnacja Eolab

Kosmetyki Eolab stworzone są z myślą o pielęgnacji ciała, stąd w ich asortymencie wiele żeli pod prysznic, kosmetyków do kąpieli i balsamów, ale także i ducha – ich zapachy koją, relaksują i dostarczają wiele doznań zmysłowych. Są to także naturalne kremy do twarzy m.in. o działaniu nawilżającym, przeciwzmarszczkowym, oczyszczającym, napinającym i regenerującym. W asortymencie znajdują się także słynne rodzaje bardzo skutecznych zastygających masek alginatowych. Eolab to także całe serie produktów do włosów, szczególnie tych potrzebujących nawilżenia, regeneracji, a także zwiększenia objętości. Bardzo często na produkty Eolab obowiązuje promocja, a ich cena jest znacznie niższa niż te rynkowe. Nasza strona internetowa oferuje także wiele kodów rabatowych, przez co naturalna pielęgnacja staje się jeszcze bardziej przystępna.