Sortuj wg:
18 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

ECODENTA

Ecodenta to naturalne produkty dbające kompleksowo o jamę ustną. Marka należy do litewskiego koncertu kosmetycznego Biok Laboratorija, którego asortyment tworzony jest wspólnie z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych, dzięki czemu mamy pewność, że produkty Ecodenta są w pełni bezpieczne i zdrowe. Przy okazji stosowanie ich na co dzień wspiera leczenie wszelkich problemów zdrowotnych jamy ustnej, a niektóre z nich skutecznie wybielają zęby w nieszkodliwy dla szkliwa sposób.  

Najpopularniejszy produkt 

Sztandarowymi produktami marki Ecodenta są przede wszystkim pasty do zębów wyprodukowane naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów. Poprzez delikatne działanie szkliwo jest chronione i nie ulega powstawaniu drobnych szczelin, które są niebezpieczne, szczególnie w przypadku próchnicy. Poszczególne rodzaje past zostały wzbogacone o czynne ekstrakty z roślin, szczególnie dobroczynnych ziół, które z powodzeniem pomagają w leczeniu schorzeń zębów, czy też dziąseł, a także doskonale utrzymują higienę jamy ustnej. Pasta Ecodenta tworzy na zębach niewidoczną i niewyczuwalną warstwę ochronną, która pielęgnuje je przez kilka godzin.    

Rośliny i kalident

Ecodenta pasta do zębów to produkt głównie wyprodukowany ze składników pochodzenia roślinnego. W zależności od naszych potrzeb jest to przykładowo organiczny, wybielający węgiel dębowy, łagodzący aloes, odświeżająca mięta pieprzowa, czy też ekstrakt z żurawiny, który pomaga zwalczać bakterie i z Sangwinaria kanadyjskiej, która skutecznie zmniejsza krwawienie dziąseł. Już te wszystkie składniki sprawiają, że Ecodenta pasta jest wyjątkowa, jednak czyni to także unikalny składnik Kalident – pomaga on usunąć mikropęknięcia i zadrapania szkliwa, które bardzo często prowadzą do nadwrażliwości. Oprócz mieszanki 7 ziół każda pasta Ecodenta posiada ten cenny i jakże ważny komponent. 

Teavigo, czyli zdrowa alternatywa

Kolejnym unikalnym składnikiem naturalnych past Ecodenta jest Teavigo, czyli substancja pozyskiwana z liści zielonej herbaty. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Ecodenta pasta do zębów pomoże ci nie tylko w skutecznej ochronie zębów przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, bakterii i drobnoustrój, ale także wesprze cię w utrzymaniu świeżego zapachu z ust w naturalny sposób. Teavigo jest składnikiem także innych produktów marki Ecodenta – płynów do płukania ust, czy też past dla dzieci. Tak, Ecodenta, to także pasty skierowane do najmłodszych posiadające naturalne składy, przyjemne smaki i zapachy.     

Ekologia i dbałość o zwierzęta w dobrej cenie

Wszystkie produkty Ecodenta tworzone są z myślą o środowisku, dlatego też są one pozbawione szkodliwych substancji, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są maksymalnie uproszczone, by jak najszybciej się rozkładały. Ich etykiety są projektowane w bardzo prosty i przemyślany sposób, by używanie ich było dokładnie wyjaśnione przez producentów. Wszelkie komponenty znajdujące się produktach marki Ecodenta są certyfikowane towarzystwami ekologicznymi, jednak ich cena pozostaje nadal przystępna. Szczególnie że, na niektóre z nich obowiązuje zazwyczaj promocja. Zakup online produktów Ecodenta gwarantuje ich oryginalność, a nasza strona internetowa posiada zaufanie wielu producentów, jak i zadowolonych klientów.