Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

Ecocera

Natura i jak najmniej sztucznych wypełniaczy to misja marki Ecocera. Dlatego też jej produkty znajdują się w naszym sklepie online, gdzie kupić można ich jej bestsellerowe produkty. Charakteryzują się one przede wszystkim swoimi prostymi, krótkimi składami, a także tym, że pielęgnują i dodają urody poprzez wprowadzenie linii naturalnych kosmetyków do makijażu. Kosmetyki Ecocera produkowane są przez polską firmę w Ożarowie Mazowieckim wyłącznie z naturalnych komponentów.

Kosmetyki Ecocera i ich cudowne właściwości

Marka Ecocera kosmetyki to w dużej mierze produkty bezpieczne, które dodatkowo stymulują skórę do regeneracji i odnowy. Są wolne od substancji drażniących i nie zawierają SLS i SLES, czyli detergentów niszczących warstwę lipidową skóry. Do ich produkcji nie używa się także PEG, czyli syntetycznych substancji łączących tłuszcz i wodę, które zazwyczaj zapychają skórę, a także parafiny i silikonu, które również negatywnie na nią wpływają, podobnie jak parabeny. Skóra chłonie wszelkie substancje jak gąbka i przepuszcza je do naszego krwiobiegu. Niestety niektóre z nich trwale zatruwają nasz organizm, dlatego też marka Ecocera Kosmetyki postarała się o to, by jak najbardziej ograniczyć ich użycie w swoich produktach. Dodatkowo oprócz braków substancji toksycznych, posiadają one wiele komponentów prozdrowotnych, szczególnie w ich słynnych mydłach lekarskich, które leczą wiele chorób skórnych. W swoich składach zawierają m.in. zioła apteczne, które mają za zadanie koić i łagodzić podrażnienia, także tej atopowej i skłonnej do alergii. Medyczne mydło hipoalergiczne od marki Ecocera dodatkowo posiada regenerujący aloes, łagodzącą lanolinę, a także metale koloidalne o działaniu antybakteryjnym i antyseptycznym.

Sztandarowe kosmetyki Ecocera

Marka Ecocera przede wszystkim zasłynęła ze swojego naturalnego pudru transparentnego w dwóch wersjach – ryżowej i bambusowej. Doskonale matują one twarz na wiele godzin, nie zapychając skóry i nie powodując przy tym tworzenia się niedoskonałości. Wcześniej wspomniane mydła medyczne również są bardzo ważnymi produktami tej firmy, jednak warto zwrócić uwagę także na koncentrat z miedzią i srebrem koloidalnym, który zapewnia skórze niesamowite działanie antybakteryjne. Jest on doskonały do sporządzania maseczek w proszku, które również znajdują się w ofercie marki Ecocera. Maseczki rozwiązują wiele problemów, w tym w zależności od wybranego rodzaju, głęboko oczyszczają skórę i przyspieszają gojenie się zmian trądzikowych. Jednymi z pionierskich produktów marki Ecocera są mineralne bronzery i róże. Charakteryzują się one bardzo dobrą pigmentacją, naturalnymi odcieniami, a także tym, że zawierają one w sobie składniki pielęgnacyjne. Produkty marki Ecocera stale otrzymują nagrody za swój innowacyjny wkład w polski rynek kosmetyczny, dzięki czemu posiadają one certyfikaty Vegan oraz kilka Laurów Konsumenta. Nasz sklep internetowy oferuje większość kosmetyków marki Ecocera, a ich cena jest atrakcyjna, szczególnie gdy obejmuje na nie promocja.