Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1

Duetus

Minimalizm w składach, wielofunkcyjność, ekonomiczne i ekologiczne podejście do kosmetyków, to coś, co wyróżnia nie tylko nasz sklep internetowy, ale także markę Duetus. Jest to niezwykła marka, która łączy wszystkie te cechy, a przy okazji działanie jej kosmetyków jest niesamowicie skuteczne.

Duetus – marka przyszłości?

Duetus kosmetyki należą do marki naturalnych produktów Sylveco, w pełni wpisują się w jej bezpieczną i ekologiczną filozofię, jednak nieco się od nich różnią. Charakteryzuje się ona przede wszystkim tym, że jest ona skierowana dla dwojga – dla kobiet i mężczyzn, co znacznie ogranicza kosmetyki w domostwach, a co za tym idzie odpady. Jak sama nazwa skazuje DUET-us, poprzez ich uniwersalne składy są one skuteczne w przypadku wymagającej żeńskiej, jak i męskiej cery. Przy okazji wszystkie kosmetyki bardzo dobrze chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi, w tym przed smogiem. Posiadają one składy, które pozostawiają warstwę ochronną przeciwdziałającą wnikaniu zanieczyszczeń i negatywnym działaniem składników toksycznych (metale ciężkie, gazy) występujących w środowisku. Produkty marki Duetus wyróżniają się zatem występowaniem w ich składach kompleksów naprawczych, antyoksydacyjnych, silnie regeneracyjnych i ochronnych, które coraz częściej przydają się w codziennym stosowaniu. Kosmetyki Duetus zazwyczaj zatem posiadają kompozycje oczyszczająco-detoksykujące, w tym np. węgiel aktywny, olej z konopi, olej z czarnuszki, ekstrakt ze skrzypu polnego, kwasy AHA, BHA, PHA. Marka Duetus dba także o to, by cena ich kosmetyków nie była zbyt wysoka, a produkty szeroko dostępne, przede wszystkim poprzez sklepy online, gdzie kupić można je w atrakcyjnych cenach. Nasza strona internetowa bardzo często posiada serie Duetus, na którą obowiązuje stała promocja. Wszystkie są także w stu procentach wegańskie.

Sztandarowe kosmetyki Duetus

Jednymi z najpopularniejszych kosmetyków Duetus są detoksykująco-regulujące serie do twarzy, czyli żel do mycia, tonik, kremy na dzień i na noc, serum, peeling i maseczka. Żel do mycia twarzy stworzony został do głębokiego oczyszczania skóry, przy jednoczesnym jej orzeźwieniu i pobudzeniu. Zawiera w swoim składzie oczyszczający nagietek, łagodzącą lukrecję, przywracający równowagę skórze kwas mlekowy oraz regenerującą bergamotkę. Tonik zaś posiada dodatkowy składnik – pięciornik gęsi, czyli zioło o działaniu ściągającym i regenerującym. Regulujące serum do twarzy marki Duetus to bogactwo drzewa herbacianego, które posiada właściwości antybakteryjne oraz regulujące wydzielanie sebum. Bardzo ciekawym kosmetykiem w tym zestawieniu jest także maseczka oczyszczająca z węglem aktywnym, witaminą E, tymiankiem oraz olejem konopnym. Ma ona za zadanie nie tylko doskonale oczyszczać i zwężać pory, ale również odświeżać i łagodzić podrażnienia, podobnie jak peeling z tej samej serii. Wszystkie te produkty są wielofunkcyjne i mogą być stosowane przez pary, co jeszcze bardziej przyczyni się do zacieśniania więzi, ponieważ nic tak nie łączy jak wspólne kosmetyki.