Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

Wiek

Rodzaj włosów

Rodzaj skóry głowy

cera

działanie

działanie dla włosów

typ odżywki do włosów

działanie dla stóp

działanie dla ciała

rodzaj skóry ciała

działanie dla dłoni

certyfikat

Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
19 Produktów
z 1
23,73 zł
Best Seller
Best Seller
14,81 zł 24,69 zł -40%
Best Seller
Best Seller
23,73 zł
Best Seller
Best Seller
18,37 zł
Best Seller
Best Seller
Dezodorujący Krem do Stóp, Dr.Konopka, 75ml
24,10 zł
Best Seller
Best Seller
Multi Funkcjonalny Krem do Całego Ciała, Dr.Konopka, 75ml
34,41 zł
Best Seller
Best Seller
19,87 zł
Best Seller
Best Seller
19,87 zł
Best Seller
Best Seller
25,39 zł
Best Seller
Best Seller
Kojący Żel do Mycia Ciała i Dłoni, Dr.Konopka, 500ml
25,07 zł
Best Seller
Best Seller
19,33 zł
Best Seller
Best Seller
Przeciwłupieżowy, Ziołowy Olejek do Włosów nr 37, Dr.Konopka, 30ml
38,27 zł
Best Seller
Best Seller
Wzmacniający Olejek do Włosów nr 28, Dr.Konopka, 30ml
38,27 zł
Best Seller
Best Seller
Odmładzający Spray do Ciała nr 49, Dr.Konopka, 125ml
45,95 zł 65,64 zł -30%
Best Seller
Best Seller
Głęboko Nawilżający Spray do Ciała nr 52, Dr.Konopka, 125ml
39,80 zł
Best Seller
Best Seller
69,18 zł
Best Seller
Best Seller
64,22 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Dr. Konopka's

Szanujemy powrót do natury i stare, tradycyjne receptury, dlatego też marka Dr Konopkas zasiliła nasz sklep internetowy, gdzie kupić można produkty tego znanego i cenionego producenta w wielu wariantach i rodzajach.

Dr Konopka’s i jego historia

Choć nazwisko Dr Konopka brzmi nam rodzimie, to początki tej firmy miały swoje miejsce w Estonii. To tam, w okolicach Tallinna w 1932 doktor Konopka stworzył swój pierwszy ponadczasowy hit – krem na rany, oparty na 48 ziołach. Klienci apteki byli pod wrażeniem efektu, jaki produkt przyniósł i nazwali go „cudownym specyfikiem dr Konopkas”. Tym sposobem aptekarz stał się symbolem cudownych właściwości ziół i od tamtej pory rozpoczął pracę nad innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi do ciała, twarzy, a nawet włosów. Dzięki jego recepturom obecnie na świecie znają go tysiące i cenią sobie powrót do natury, jaki funduje im marka Dr Konopka’s już prawie od 90 lat. Szczególnie że w ostatnich latach zalani byli drogeryjnymi produktami niekoniecznie bezpiecznymi dla zdrowia i urody.

Kosmetyki Dr Konopka – co je wyróżnia?

Dr Konopka’s kosmetyki charakteryzują się przede wszystkim swoimi ziołowymi składami. Zamknięte są one w bardzo zgrabnych i nawiązujących do dawnych czasów buteleczkach z etykietami z roślinnym motywem. Dr Konopka kosmetyki zawierają do stu procent komponentów pochodzenia roślinnego, bez GMO (we wszystkich składnikach i surowcach), SLS, parabenów i sztucznych aromatów. Składy są maksymalnie skrócone, by zminimalizować ryzyko alergii. Wiele produktów marki otrzymało międzynarodowe certyfikaty, w tym bardzo ważny Cosmoc Organic i BDIH. Bardzo często w kosmetykach pielęgnacyjnych pojawiają się ekstrakty z regeneracyjnego rumianku, wygładzającego rokitnika bądź po prostu kompozycje specjalistycznych mieszanek ziół nazwanych przez doktora odpowiednimi numerami. Przykładowo kojący żel pod prysznic posiada w swoim składzie mieszankę ziół dr. Konopki nr 54, która wspiera naturalne bariery ochronne skóry, zapobiegając nadmiernej utracie wilgoci.

Najlepsze produkty Dr Konopka

Kosmetyki doktora Konopki to przede wszystkim wszelkie ziołowe produkty do pielęgnacji włosów. Pomagają one zwalczyć wiele ich problemów – łamliwość, łupież, wypadanie, czy też szybkie przetłuszczanie się. Dzięki mocy olejów roślinnych, specjalnie opracowanych przez doktora, możemy cieszyć się z olejowania włosów naturalnymi produktami, które również pomogą nam utrzymać je w odpowiedniej kondycji. Marka tworzy także całe serie produktów regenerujących do stóp i dłoni, również zawierających specjalistyczne kompozycje ziół opracowane przez Konopkę. Wiele z nich to znana nam pokrzywa, szałwia, czy też mięta. Warto także zwrócić uwagę na naturalne mydła marki, a także toniki i kremy do twarzy. Marka tworzy również bardzo skuteczne ziołowe skoncentrowane sera do włosów, np. z amarantem, lawendą, syberyjskim cedrem, nostrzykiem żółtym i przykładowo mieszanką ziołową dr. Konopki nr 37. Cena produktów nie jest wygórowana, szczególnie gdy kupowane są online. Bardzo często w naszym sklepie na wiele z nich obejmuje atrakcyjna promocja.