Naturalne kosmetyki dla noworodka i niemowląt - Wyprawka dla noworodka
Sortuj wg:
90 Produktów(Pokaż wszystkie)
z 2
z 2
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

NIEMOWLĘTA 0+

Kosmetyki dla niemowląt to bardzo ważna kwestia nie tylko dla mam już posiadających dzieci, ale także dla kobiet ciężarnych i tych planujących ciążę. Nasz sklep internetowy oferuje szereg produktów wspierających mamy w ich codziennych obowiązkach, do których zaliczają się m.in. pierwsze zestawy kosmetyków dla niemowląt, które obejmują wszelkie kosmetyki do pielęgnacji noworodka już od pierwszych chwil życia.   

Wyprawka kosmetyczna dla noworodka

Bardzo często będąc tuż przed porodem, a nawet i planując samą ciążę, zastanawiamy się jakie kosmetyki dla niemowlaka wybrać, by nie zrobić mu krzywdy, a przede wszystkim pielęgnować jego bardzo wrażliwą, dopiero budującą swą warstwę ochronną, skórę. Najważniejszymi z nich okazują się kosmetyki dla noworodka od 1 dnia życia, ponieważ można je stosować tuż po narodzinach – szczególnie polecane są te naturalne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, które posiadają jeszcze bezpieczniejszy i bliski naturze skład. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju oliwki natłuszczające, nawilżające mleczka, kremy ochronne, a także kojące emulsje i intensywnie odżywiające balsamy, co stanowi podstawę jako zestaw kosmetyków dla noworodka. 

Kosmetyki do kąpieli noworodka

Kosmetyki dla niemowląt od pierwszego dnia życia obejmują również wszelkie produkty do kąpieli. W ich skład wchodzą przede wszystkim myjące kosmetyki dla noworodków, czyli delikatne pianki do kąpieli, mydła z organicznymi, pielęgnującymi ekstraktami, a także żele do kąpieli i rumiankowe płynne płatki do wanienki. Wszystkie wymienione produkty stanowią w pełni bezpieczne i naturalne kosmetyki dla noworodków. Posiadają przebadane pod każdym kątem ekstrakty roślinne, które pełnią ważną funkcję w tworzeniu warstwy ochronnej skóry dziecka. Kosmetyki niemowlęce właśnie dlatego powinny być regularnie stosowane, by budować jej ochronę z dnia na dzień. Szczególnie w tym pomocne okazują się dermokosmetyki dla niemowląt, które zawierają cenne substancje aktywne tworzące warstwę lipidową skóry.      

Włoski i dziąsełka – pierwsze kosmetyki dla noworodka

Naturalne kosmetyki dla niemowląt obejmują także wszystkie te do pielęgnacji włosków, dziąsełek, a nawet już pierwszych ząbków. Zestaw kosmetyków dla niemowląt powinien zatem być wzbogacony o oferowane przez nas naturalne szampony w różnych postaciach i o różnej konsystencji, doskonałe do pierwszych kosmyków i pielęgnujące wrażliwą skórę głowy dziecka. Kosmetyki potrzebna dla noworodka to również te wszystkie pielęgnujące jego jamę ustną już od pierwszych chwil życia. Warto także wspomnieć o innych kwestiach, takich jak kosmetyki noworodka do rączek i stópek – te mają za zadanie w kolei rozgrzać dziecko po np. mroźnym spacerze.      

Nie tylko kosmetyki do pielęgnacji niemowląt

Podstawowa wyprawka dla noworodka kosmetyki do pielęgnacji stawia na pierwszym miejscu, jednak ważne jest także, w czym pierzemy ubranka, w które ubieramy naszych najmłodszych. Dlatego też nasz sklep internetowy w swoim asortymencie posiada także płyny do płukania i proszki w pełni bezpieczne dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Kontakt ubranek wypranych w łagodnych środkach piorących ze skórą dziecka nie powoduje alergii, a nawet wspiera działanie wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych dziecka, co czynią również kosmetyki naturalne dla noworodka. 

Marki produkujące najlepsze kosmetyki dla noworodka

Przodującym producentem produkującym kosmetyki naturalne dla niemowląt jest Natura Siberica, na którego produkty bardzo często w naszym sklepie obejmuje promocja. Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt są priorytetem także dla takich marek jak Sylveco, Derma, czy Equilibra. Niezbędne kosmetyki dla noworodka produkuje także marka Nacomi. Cena, jąką posiadają ekologiczne kosmetyki dla niemowląt, jest w pełni adekwatna do ich jakości – bezpieczeństwo i pielęgnacja najmłodszych nie należy do najtańszych, jednak kosmetyczna wyprawka dla noworodka w pierwszych dniach jego życia nie powinna być rzeczą spędzającą sen z powiek – najważniejsze jest zdrowie jego i jego mamy.