Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
6 Produktów
z 1
Hipoalergiczny Balsam Przeciwsłoneczny SPF30, Derma Sun, 200ml
63,99 zł
Best Seller
Best Seller
Krem Pielęgnacyjny dla Dzieci, Derma Baby, 100ml
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
Łagodząca Maść dla Dzieci, Derma Baby, 100ml
29,99 zł
Best Seller
Best Seller
Szampon i Mydło do Kąpieli, Derma Baby, 150ml
27,99 zł
Best Seller
Best Seller
Płyn do Demakijażu, Derma Eco Woman, 195ml
54,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

DERMA

Dbając o nasze zdrowie, nie możemy zapominać o odpowiedniej, pozbawionej substancji chemicznych pielęgnacji. Taką właśnie cenimy w naszym sklepie online najbardziej, stąd też posiadamy w nim taką markę jak Derma. Kosmetyki Derma są wyjątkowe przede wszystkim ze względu na fakt, że są hipoalergiczne, dbają nie tylko o całą rodzinę, ale także o dom, a ich produkcja nie wpływa negatywnie na nasze środowisko. Derma kosmetyki to czystość w najlepszej postaci.

Marka Derma – czym się charakteryzuje?

Kosmetyki Derma produkowane są przez duński koncern DermaPharm, który istnieje na rynku od ponad 35 lat. Tej skandynawskiej firmie w pierwszej kolejności zależy na czystości składów swoich produktów, by były one maksymalnie zdrowe i bezpieczne nawet dla najmłodszych. Lata specjalistycznych badań sprawiły, że kosmetyki Derma są hipoalergiczne, by jak najbardziej wyeliminować ryzyko alergii, ponieważ jak głosi marka, średnio jedna na cztery osoby zostaje dotknięta alergią przez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków. Derma kosmetyki dbają o barierę ochronną skóry, stąd też wiele z nich zawiera w swoich składach naturalne lipidy i proteiny. W kosmetykach do mycia ciała używane są tylko i wyłącznie łagodne komponenty myjące, a także łagodzące składniki aktywne. Większość produktów posiada takie znane i cenione certyfikaty jak Astma Allergi Danmark, AllergyCertified, Nordic Swan Ecolabel Approved. Nie zawierają one SLSów, parabenów, sztucznych wypełniaczy, pochodnych ropy naftowej itp. Seria Eco Woman zawiera w swoim składzie wiele organicznych składników aktywnych, a Derma kosmetyki dla dzieci posiadają tylko niezbędne i podstawowe komponenty. Kosmetyki Derma chronią także skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, np. przed mrozem, wiatrem, słońcem, poprzez wnikanie w jej głębsze warstwy. Przyczyniają się także do przywrócenia jej jędrności, gładkości i elastyczności.

Bestsellery marki Derma

Derma kosmetyki skandynawskie to przede wszystkim całe serie Eco Baby skierowane do noworodków i dzieci, które, jak już wcześniej wspomnieliśmy, w swoich składach posiadają wyłącznie podstawowe, naturalne składniki. Są to przede wszystkim łagodzące żele myjące, płyny do kąpieli i balsamy po kąpieli, ochronne kremy, które chronią dzieci przed mrozem i wiatrem. Są to także kremy z filtrem przeciwsłonecznym dla dzieci i dorosłych, również serie kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn. Bardzo popularne są produkty Derma dla domu – wszelkie antyalergiczne proszki do prania do ubranek dla najmłodszych, płyny do płukania oraz koncentraty. Warto także zwrócić uwagę na naturalny balsam opalający do ciała marki Derma, który jest niezwykle bezpieczny i ekologiczny. Zawiera w swoim składzie olejek migdałowy, a kolor na skórze wytwarzany jest poprzez DHA, nie ulega on przemianie w pochodne formaldehydu, szkodliwego dla organizmu i mogą używać go nawet osoby z alergiami skórnymi. Cena kosmetyków Derma adekwatna jest do wysokiej jakości. Nasz sklep internetowy, gdzie kupić można je o wiele taniej, bardzo często wprowadza rabaty na kosmetyki Derma, na które obowiązuje promocja.