Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

Rodzaj włosów

Rodzaj skóry głowy

cera

działanie

rodzaj

działanie dla włosów

działanie dla stóp

działanie dla ciała

rodzaj skóry ciała

działanie dla dłoni

Sortuj wg:
55 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

CAFE MIMI

Tworząc sklep internetowy, chcieliśmy udostępnić naszym konsumentom miejsce, gdzie kupić można tylko najwyższej jakości, unikalne produkty. Dlatego też za każdym razem dobierając producentów kosmetyków, staramy się, by były one nie tylko wyjątkowe, ale bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Tak jest także w przypadku bardzo dobrej marki Cafe Mimi, która należy do rosyjskiej firmy Le Cafe de Beaute, która specjalizuje się w bardzo naturalnych recepturach.

Cafe Mimi i jej oryginalne opakowania oraz receptury

Cefe Mimi kosmetyki to przede wszystkim małe, słodkie opakowania, które są przyjazne podróżom, przechowywaniu i tworzone są z pasją. Wszystkie produkty przepięknie, soczyście pachną owocami, a ponad 95 procent ich składów pochodzi z natury. Dzięki temu marka Cafe Mimi uwielbiana jest przez osoby ceniące sobie naturalne kosmetyki, jednak przy okazji lubiące częste podróże, bez konieczności przelewania produktów do mniejszych opakowań. Dzięki kolorowym, fantazyjnym etykietom produkty Cafe Mimi są wybierane także przez nastolatki i jest to swego rodzaju młodsza siostra naturalnej marki Le Cafe de Beaute. Ich cena także jest nieco niższa mimo bardzo dobrej jakości, a na wiele z nich obejmuje z naszym sklepie stała promocja. Cafe Mimi to mniejsze pojemności, ale taka sama skuteczność – nad każdym kosmetykiem czuwa całe grono technologów i chemików. Wiele komponentów pochodzi z dziewiczych obszarów Rosji, przez co są one czyste i pozbawione toksyn. Są to przede wszystkim organiczne oleje oraz ekstrakty roślinne bogate w witaminy i minerały. Marka jest szczególnie znana ze swoich soczystych balsamów do ciała, kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, a także balsamów do ust, jednak ich oferta online jest o wiele szersza.

Cafe Mimi kosmetyki bestsellery

To produkty, które możesz podarować swojej młodszej siostrze, ale także zabrać ze sobą na wakacje. Bardzo popularne są obecnie wszelkie kosmetyki do włosów Cafe Mimi, szczególnie te zawierające w swoim składzie proteiny ryżu, jak w przypadku primera przed stylizacją, a także keratynę w kosmetyku do podkreślenia skrętu loków. Są to produkty, których jakość wcale nie odbiega od specjalistycznych kosmetyków w salonach fryzjerskich. Cafe Mimi to także, jak już wcześniej wspominaliśmy, soczyste balsamy do ciała, ale także żele pod prysznic i musy w mniejszych wersjach. Dzięki zawartości witamin C, E, K, B1, B2, PP i B6 działają one jak bomba witaminowa, która widocznie poprawia kondycję skóry, hamuje procesy starzenia i dba o odpowiedni poziom nawilżenia. Podobnie jest w przypadku balsamów do włosów w kolorowych wersjach, które zapewniają kosmykom niesamowite odżywienie i nawilżenie. Bardzo popularne są także niezwykle regenerujące balsamy do ust, obecnie w trzech rodzajach – o smaku kiwi, śliwki, a także powiększający usta o smaku mięty. Warto także wspomnieć o produktach, która działają na zasadzie dwuetapowych zabiegów np. na stopy, które zawierają w opakowaniu maskę, krem oraz skarpetki bawełniane w różnych wariantach. Podobnie jest w przypadku zabiegów na dłonie od marki Cafe Mimi.