Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
3 Produktów
z 1
42,00 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Biolaven

Filozofią naszego sklepu internetowego jest przede wszystkim wspieranie polskich marek produkujących wyjątkowe produkty z komponentów pochodzenia naturalnego. Dlaczego? Ponieważ są one najbezpieczniejsze dla naszego zdrowia i środowiska. Tak właśnie jest w przypadku marki Biolaven, która należy do koncernu Sylveco, mającej na względzie przede wszystkim dobro naszej planety i naszego bezpieczeństwa jako konsumentów kosmetyków naturalnych. Wszystko to sprawia, że nasz sklep internetowy stale poszerza swoją ofertę o kolejne kosmetyki Biolaven, gdzie kupić je można w bardzo atrakcyjnych cenach.

Marka Biolaven i jej cudowny składnik

Biolaven kosmetyki powstały przede wszystkim z miłości do lawendy. Jej siostrzana marka Sylveco oparta jest w dużej mierze na komponentach roślinnych, jednak nie jest to tylko lawenda z dodatkami jak w przypadku Biolaven, a wiele innych naszych rodzimych ziół i kwiatów. Marka Biolaven kosmetyki zaś postawiła na ten cudowny składnik ze względu na jego wszechstronność i wielofunkcyjność. Lawenda jest rośliną o słodkim, ziołowo-kwiatowym aromacie, który jest doskonały w aromaterapii – koi, relaksuje, a nawet łagodzi ból. W kosmetykach pielęgnacyjnych ma ona za zadanie głównie łagodzić podrażnienia poprzez działanie antybakteryjne. Lawenda lekarska wykorzystywana w kosmetykach Biolaven redukuje zaczerwienienia, zmniejsza obrzęki, a nawet regeneruje. Występuje ona także w towarzystwie oleju z pestek winogron, który działa jak opatrunek na skórę, zapobiega wyparowywaniu wody, przywraca jej zdrowy koloryt, a dzięki dużej zawartości witamin i antyoksydantów dodatkowo nawilża, odżywia i wspiera w regeneracji włókna kolagenowe. Wszystko to sprawia, że kosmetyki Biolaven mogą być stosowane i przez osoby młode ze skłonnościami do niedoskonałości, ale także przez dojrzałe z oznakami procesów starzenia się skóry, w celu jej odmłodzenia.

Najlepsze kosmetyki Biolaven

Choć marka Biolaven jak na razie opiera się na ośmiu kosmetykach, to są one na tyle wyjątkowe, że posiadają tysiące zwolenników. Połączenie lawendami z olejem z pestek winogron znajduje się w wielu kosmetykach marki Biolaven, w tym przede wszystkim w kremach do twarzy i balsamach do ciała. Nie tylko działają one antybakteryjnie i łagodząco, ale także z powodzeniem odmładzają, wspierając odbudowę kolagenu w skórze. Biolaven to także słynny relaksujący żel pod prysznic z właściwościami nawilżającymi, a także odświeżająco-ochronny żel do higieny intymnej. Stosowanie ich podczas kąpieli znacznie przyczyni się do poprawy wyglądu skóry i komfortu. Podobnie jest w przypadku żelu do mycia twarzy i płynu micelarnego, również opartych na bazie lawendy i oleju z pestek winogron. Delikatnie, jednak skutecznie zmywają one codzienne zanieczyszczenia i makijaż, przy okazji pozostawiając skórę nawilżoną i zregenerowaną bez uczucia ściągnięcia. Mimo swoich cudownych właściwości cena kosmetyków Biolaven jest niska, a w naszym sklepie online na wiele z nich obejmuje promocja. Dzięki temu zdrowa, skuteczna i przepięknie pachnąca pielęgnacja dostępna jest dla wszystkich.