Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
7 Produktów
z 1
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
23,39 zł 25,99 zł -10%
Best Seller
Best Seller
25,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

BANFI

Marka Banfi jest węgierską marką należącą do koncernu Herbária, która przez dziesięciolecia zajmuje się przetwarzaniem roślin i ziół w celach medycznych i kosmetycznych. Od 1993 roku po zmianach politycznych na Węgrzech firma Herbária należy do prywatnego właściciela, który przez te kilkanaście lat stworzył zielarskie imperium produkujące wszelkiego rodzaju herbatki, suplementy diety, kosmetyki do ciała, cery, czy do włosów. To właśnie w tej ostatnie kwestii specjalizuje się Banfi, czyli producent wcierek, szamponów i odżywek do skóry głowy i kosmyków. 

Najcenniejsze składniki  

Banfi w swoich składach w większości posiada komponenty naturalnego pochodzenia, są to głównie ekstrakty z ziół, warzyw, a nawet zbóż, m.in. jest to pokrzywa, łopian, chrzan, gorczyca, jałowiec, czy też majeranek. Pokrzywa od wieków uznawana jest za jedno z najlepszych ziół pielęgnujących włosy – działa przeciwłupieżowo, regenerująco, tonizuje, wzmacnia włosy i nie przetłuszcza ich. Pielęgnuje skórę głowy i pomaga w jej regeneracji.  Łopian w produktach Banfi również ma za zadanie przeciwdziałać przetłuszczaniu się skóry głowy, przeciwdziała wypadaniu kosmyków oraz pielęgnuje i regeneruje je. Majeranek zaś posiada wiele cennych składników, o które nawet byśmy go nie podejrzewali – bogaty jest w przeciwutleniacze oraz olejki eteryczne, które działają przeciwzapalnie, przeciwłupieżowo, kompleksowo dbając o skórę głowy i mocne cebulki. Zatem produkty Banfi nie tylko leczą, ale także zapobiegają stopniowemu łysieniu.   

Najpopularniejszy produkt

Marka Banfi przede wszystkim zasłynęła ze skuteczności swoich wcierek na porost i wypadanie włosów. W ich skład wchodzi przede wszystkim chrzan, który zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich cebulki i poprawia kondycję. W tej funkcji wpiera go także gorczyca, która dodatkowo zmiękcza i nawilża kosmyki oraz reguluje wodno-lipidowy balans skóry. Występujący w składzie olej rycynowy również zapobiega wypadaniu i łamaniu się kosmyków, jednak zwiększa także ich objętość i nawilża je, podobnie jak jałowiec, który oprócz tego także regeneruje, odżywia, wygładza i pielęgnuje je, przy okazji łagodząc podrażnienia skóry głowy. Wcierka Banfi posiada trzy rodzaje – standardową, pokrzywową i z dopiskiem Lady Banfi, która posiada mniej intensywny zapach, choć ich skład jest bardzo podobny i są tak samo skuteczne. Standardowa wersja zaś posiada bardzo pikantną, chrzanową woń, jednak jest wynikiem dużej ilości skoncentrowanych składników aktywnych, które jak sama popularność wcierki Banfi dowodzi, są bardzo skuteczne. Pokrzywowa jest połączeniem cudownych właściwości pokrzywy z olejem rycynowym, którego dobra, które czyni dla wszelkiego rodzaju kosmyków, (także brwi i rzęs) nie da się w całości wymienić. 

Pielęgnacja Banfi 

Marka Banfi będąc węgierskim ekspertem w naturalnej pielęgnacji włosów, kojarzona jest przede wszystkim ze skuteczności swoich produktów, które posiadają prosty skład – nie zwierają one w swoich składach szkodliwych substancji. Ich promocja naturalnego dbania o włosy, nie tylko poprzez mycie i nakładanie odżywek, ale także wykonywanie masażu skóry głowy i wcieranie produktu, zyskuje na popularności. Schemat kuracji Banfi przeciw wypadaniu włosów jest również bardzo prosty. Minimum raz w tygodniu należy wcierać wcierkę w czystą skórę głowy – w tym pomoże także szampon Banfi. Następnie należy odczekać 20-40 minut, spłukać wcierkę i znowu umyć głowę. Banfi szampon również posiada komponenty pochodzenia roślinnego i jest skomponowany w taki sposób, by jak najlepiej przeciwdziałać wypadaniu kosmyków. Z tego względu, iż Banfi jest oparte w całości na składnikach ziołowych, atrakcyjna jest także cena całej linii. Nasz sklep internetowy wspiera naturalną pielęgnację, stąd też ceny Banfi są konkurencyjne.