Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1

ALOESOVE

Cenimy proste i nieskomplikowane składy kosmetyków bez sztucznych wypełniaczy, a te aloesowe doskonale się do nich wpisują i stale zasilają nasz sklep internetowy. Marką, która zasługuje tutaj na szczególną uwagę jest Aloesove, ponieważ zaraża ona miłością do wielofunkcyjnej prostoty.

Aloesove, czyli jakie?

Aloesove jest marką wywodzącą się spod skrzydeł polskiej, naturalnej i ekologicznej firmy Sylveco. Nic więc dziwnego, że sama jest eko i jak najbliżej natury – posiada niesamowicie proste składy, które przede wszystkim opierają się na organicznym aloesie z upraw posiadających międzynarodowy certyfikat IASC (International Aloe Science Council). Oznacza to, że Aloesove kosmetyki są w pełni bezpieczne, a co za tym idzie także całkowicie naturalne. Jak głosi strona online marki komponent w kosmetykach to 200-krotnie zatężony standaryzowany ekstrakt z aloesu, który został poddany procesowi liofilizacji. Szybka obróbka liści po zbiorze pozwala zachować aktywność biologiczną i zapobiega degradacji enzymów, dzięki czemu Aloesove kosmetyki zawierają w sobie nawet 20 procent czystego soku aloesowego. Dzięki temu posiadają one mnóstwo właściwości odżywczych tej rośliny, w tym cechy regenerujące skórę, silnie nawilżające i odżywiające. Aloes w 96 procentach składa się z wody, poza tym zawiera w sobie związki zatrzymujące procesy starzenia, niezbędne kwasy tłuszczowe, kwasy organiczne, działający cuda dla skóry beta-karoten, a także biotynę, kwas foliowy i sole mineralne m.in. wapnia, cynku, fosforu, żelaza, potasu, manganu. Co ważne, Aloesove, jest to seria kosmetyków wegańskich, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i mamy karmiące, a ich naturalne, świeże zapachy pochodzą prosto z natury z olejków eterycznych.

Wszystkie twarze Aloesove

Aloesove kosmetyki to w dużej mierze produkty do twarzy i ciała. Bardzo popularnym w ostatnim czasie stał się wielofunkcyjny regenerujący do twarzy, ciała i włosów. W swoim składzie oprócz organicznego aloesu zawiera antybakteryjną i łagodzącą lawendę, wzmacniający miłorząb, a także pobudzający rozmaryn. Wszystkie te składniki regenerują, a żel można stosować jako balsam do ciała, serum do włosów i krem do twarzy i pod oczy. Dobrze nawilża, odżywia, stymuluje regenerację skóry i ochrania. Można go stosować okresie letnim – doskonale koi i łagodzi podrażnienia słoneczne, ukąszenia przez owady i zadrapania. Godnym uwagi jest także peeling aloesowy, który dodatkowo w swoim składzie zawiera kawę. Dzięki temu nie tylko poprawia on krążenie i ujędrnia, ale także regeneruje podczas złuszczania martwego naskórka. Serum do twarzy marki Aloesove z kwasem hialuronowym i proteinami owsa bardzo dobrze stymuluje skórę do odnowy. Natomiast balsam aloesowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są zwolennikami tradycyjnych, kremowych konsystencji. Kosmetyki te mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn – zapachy i zastosowania są neutralne. Ich cena jest adekwatna do jakości, szczególnie w naszym sklepie, gdzie kupić można kosmetyki Aloesove o wiele taniej, ponieważ na wiele z nich obowiązuje często promocja.