Korektory w płynie
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
45,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Korektory w płynie

Zamaskuj swoje niedoskonałości w naturalny sposób 

Istnieje wiele powodów, dla których chcemy maskować niedoskonałości skóry. Choć teraz mamy modę na naturalność i postawienie na delikatny makijaż, często i tak pragniemy zakryć drobne wypryski, suche skórki itp. Czasem maskowanie pomaga nam w uzyskaniu satysfakcji z makijaż, szczególnie jeśli pewien element nie będzie tak precyzyjny. Zbyt gruba kreska na powiece, osypujący się tusz lub cień do powiek – to wszystko sprawia, że chcemy użyć produktu, jakim jest korektor w płynie. Dlaczego zatem wybrać go w naszym sklepie? O tym poniżej. 

Korektor w płynie – jakie ma właściwości?

Korektor w płynie jest produktem o dużym nasyceniu pigmentów. Jest on o wiele bardziej skoncentrowany i napigmentowany niż standardowe podkłady. Korektor w płynie różni się od tych w sztyfcie przede wszystkim swoją konsystencją i możliwością nakładania go np. zwilżoną gąbeczką. Dobry korektor w płynie do twarzy powinien także zastygać – lecz nie za szybko, by można było go dobrze rozblendować. Kolejnym atutem tego produktu jest jego trwałość, dobre krycie, ale także lekkość, jeśli chcemy użyć go pod oczy, do zakrycia np. cieni. Niektóre z nich są nieco cięższe i można je stosować na całą twarz oprócz strefy pod oczami, by jej dodatkowo nie obciążać. 

Korektor do twarzy w płynie w naszym sklepie 

Korektor do twarzy w płynie w naszym asortymencie to przede wszystkim produkt marki PuroBio w dwóch odcieniach. Ten naturalny korektor w płynie zawiera hydrolat szałwiowy, ma silne właściwości kryjące, jest idealny do przebarwień i niedoskonałości, pielęgnuje i odżywia. Zazwyczaj każdy naturalny korektor w płynie dodatkowo odżywia i nawilża cerę, bez jej obciążania. Korektor do twarzy w płynie tego typu dostępny jest w trzech kolorach, jednak w naszym sklepie wybraliśmy dwa, najbardziej popularne, czyli 1 i 2. Kolory te najczęściej pasują do naszej słowiańskiej karnacji. Warto śledzić naszą zakładkę korektor w płynie do twarzy, by zawsze być na bieżąco z nowościami i dobrać swój ulubiony produkt i odcień. 

Makijaż pomaga w podkreśleniu naturalnego piękna, wydobyciu atutów urody i zamaskowaniu ewentualnych niedoskonałości. Całą operację zaczyna się zwykle wyrównaniem kolorytu całej skóry twarzy. Niestety podkład czy puder nie zawsze są w stanie zniwelować wszystkie widoczne przebarwienia. Popękane naczynka, plamki po wypryskach, drobne blizny i cienie pod oczami skutecznie zakamufluje korektor do twarzy! 

Korektor w płynie o naturalnym składzie

Głównym zadaniem korektora jest zamaskowanie kolorystycznych niedoskonałości, zarówno na twarzy jak i na ciele. Produkt ten pomaga w sytuacjach, w których sam podkład nie kryje wystarczająco skutecznie. Najpopularniejszą formą tego kosmetyku jest korektor w płynie. Formuła ta jest niezwykle wygodna i prosta w użyciu. Pozwala precyzyjnie zamaskować niedoskonałości zarówno punktowo jak i na większej powierzchni skóry. Poradzą z nią sobie nawet niedoświadczone użytkowniczki. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość na miejsce wymagające korekty. Korektor do twarzy w płynie po nałożeniu pozostawia spore pole do manewrów, nie zasycha zbyt szybko i można go swobodnie „rozklepać” zapewniając naturalny efekt. Korektor w płynie do twarzy jest idealnym podkładem pod podkład lub puder. 

Naturalny korektor w płynie to najkorzystniejszy dla skóry wybór. Skutecznie ukrywa przebarwienia i inne defekty, a ponadto posiada silne właściwości pielęgnacyjne i odżywcze. Niestety kosmetyki powszechnie dostępne w drogeriach często zawierają składniki szkodliwe dla skóry. W ich składach można doszukać się metali ciężkich, które mogą przyczyniać się do powstawania różnych chorób. Zdarzają się również barwniki i konserwanty powodujące podrażnienia oraz silne reakcje alergiczne. Korektor do twarzy w płynie o naturalnym składzie jest pod tym względem całkowicie bezpieczny. Za jego barwę odpowiadają  nieszkodliwe dla skóry, naturalne barwniki, a konserwantami są często substancje o pozytywnych dla skóry właściwościach (na przykład witamina E). Bez żadnych obaw można nakładać je na każdą część ciała, która wymaga skorygowania kolorytu. 

Korektor do twarzy w płynie – jaki kolor wybrać? 

Kobietom, które nie muszą stosować korektora można tylko pozazdrościć. Niestety, większość z nas posiada mniejsze lub większe niedoskonałości wymagające użycia tego produktu. Ale czy każdy korektor jest skuteczny? Wszak dostępnych jest wiele kolorów tego kosmetyku, a i przebarwienia na twarzy przybierają różne barwy. Warto poznać uniwersalne zasady maskowania konkretnych niedoskonałości. Zasady te są bardzo proste i polegają na dobieraniu kolorów ustawionych naprzeciw siebie w standardowym kole barw. 

Kierując się tymi wskazówkami: cienie i sińce o niebieskim zabarwieniu najlepiej zamaskuje żółty/pomarańczowy korektor do twarzy. 

Z kolei te o zabarwieniu zielonkawym – naturalny korektor w płynie o kolorze różowym lub czerwonawym. 

Kosmetyk zielony przeznaczony jest do maskowania popękanych naczynek, wyprysków zabarwionych na czerwono i innych zmian o czerwonej/różowej barwie. 

Korektor niebieskawy i fioletowy skutecznie zniweluje zmiany żółtawe i pomarańczowe. Nakładany na grzbiet nosa powyżej linii żuchwy lub na czoło wzdłuż linii włosów zapewni efekt świeżego wyglądu. 

Najbardziej uniwersalnym korektorem jest ten w odcieniu beżowym. Sprawdzi się doskonale u osób, które nie mają dużego doświadczenia z tym kosmetykiem oraz u wszystkich z niewielkimi przebarwieniami. 

Nakładając korektor w płynie do twarzy należy pamiętać, że im mniej tym lepiej! Warto zadbać o estetyczne rozmycie na skórze, tak aby po nałożeniu podkładu lub pudru nie pozostała odcinająca się plama.