Filtruj według

Wyczyść wszystko

Cena

Sortuj wg:
65 Produktów
z 1
z 1

KLAREKO

"Kosmetyki dla domu", to wyrażenie bardzo dobrze brzmi. A jest jeszcze lepiej, kiedy takie kosmetyki się posiada i się z nich korzysta! Właśnie takie produkty oferuje polska manufaktura Klareko. Właścicielki marki, Marta i Karina deklarują, że pomysł na stworzenie "kosmetyków" powstał z miłości do rodziny i Matki Ziemi - piękna idea, godna wypróbowania!

 

Na początku były środki, bez których ciężko byłoby funkcjonować w gospodarstwie domowym. Tak powstały pierwsze Klareki: proszki do prania, tabletki do zmywarki, płyny do płukania, czyszczenia luster i innych powierzchni w domu. Wszystkie produkty posiadają bardzo proste, krótkie i przejrzyste składy. Często są to delikatnie zmodyfikowane "babcine receptury". Właśnie tak ma to działać, prosto, tradycyjnie, bezpiecznieh i najważniejsze: całkowicie naturalnie!

 

Wyroby Klareko występują w dwóch liniach zapachowych, odprężającej: słodka pomarańcza z lawendą oraz odświeżającej: różowy grejprut z miętą. Obie linie opierają się na naturalnych olejkach eterycznych, które wykazują wiele pozytywnych właściwości. Olejek lawendowy wycisza, uspokaja i jest naturalnym repelentem, a w połączeniu z pomarańczą daje iście odprężający efekt. Mięta z grejpfrutem odkażają powietrze i powierzchnie, z którymi mają styczność, wykazując przy tym właściwości silnie relaksujące.

Produkty Klareko w prosty ale skuteczny sposób pomogą Ci pozbyć się niechcianego brudu i zanieczyszczeń.

 

Oferta marki zawiera wile bardzo ciekawych pozycji. Płyn do naczyń w kostce? Proszę bardzo – Klarekowe GARmydło, które poradzi sobie z każdym tłuszczem czy przypaleniem, a do tego jest niesamowicie wydajne. Do kompletu w ofercie znajdziecie ekologiczne myjki z juty bądź lnu, ręcznie robione, stylowe i jak, Garmydło wystarczające na baaardzo długo. No i można prać je w zmywarce!


Uciążliwa plama na ulubionej koszuli? Odplamiające MEGAmydło na pewno sobie poradzi! Jego użycie jest dziecinnie proste, zwilżasz materiał, pocierasz plamę, a ona znika na Twoich oczach. Wystarczy spłukać i już. Nawet nie trzeba od razu wrzucać rzeczy do prania, skład mydła nie uszkodzi materiału. Mydło dostępne również w wersji Vege.

 

Bardzo ciekawą pozycją w ofercie Klareko jest mydło do mycia pędzli, które można zakupić w zestawie: kostka mydła umieszczona jest w poręcznym, szklanym opakowaniu lub pojedynczo, samą kostkę. Jeśli wykonujesz makijaż codziennie, to mydło jest obowiązkową pozycją do wypróbowania. Pozbędzie się pozostałości nawet wodoodpornych kosmetyków.

 

Wykonując wszystkie czynności związane ze sprzątaniem warto umilić sobie czas pięknym, naturalnym zapachem, np. w postaci mgiełki (dwie podstawowe linie zapachowe) lub Świecidła (nazwy produktów Klareko są po prostu genialne!). Takie świecidła dają trochę większy wybór jeśli chodzi o zaspokojenie indywidualnych upodobań. Opakowany w szkło wosk sojowy z dodatkiem naturalnych, kojących olejków eterycznych z przyjemnym, ozdobnym akcentem na pewno poprawi humor na resztę zapracowanego dnia. Każdy znajdzie coś dla siebie, w ofercie oczywiście dwie podstawowe linie zapachowe oraz dodatkowo cynamon, cytrusy i linia bezzapachowa, po prostu odświeżająca.