Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1

Intenson

Dobierając do naszego sklepu internetowego marki asortymentu, zawsze staramy się stawiać na najwyższą jakość i sprawdzone, bezpieczne, naturalne rozwiązania. Tak właśnie jest w przypadku producenta suplementów diety i superfoods Intenson, który charakteryzuje się przede wszystkim szczególnym dbaniem o jakość i czystość swoich produktów.

Marka Intenson – jakie są jej największe atuty?

Intenson to przede wszystkim jakość produktów, komfortowe opakowania oraz dbanie o najmniejszy szczegół podczas produkcji. Oznacza to, że możesz im zaufać, wybierając nasz sklep internetowy, a w nim preparaty Intenson. Jest to polska marka działająca od 2007 roku, na początku sprzedająca swoje produkty jedynie za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dzisiaj preparaty marki Intenson sprzedawane są w kilkunastu krajach nie tylko europejskich, jak donosi grupa Intenson Europe. Ich oferta opiera się o wiele produktów związanych ze zdrowym trybem życia – pełnowartościowych, bogatych w składniki odżywcze i witaminy, oraz tzw. superfoods. Pracują w niej wyłącznie młodzi ludzie, którzy są świadomi mocy natury, mają do niej szacunek i wiedzą jak ją w pełni wykorzystać. Firma Intenson oferuje produkty pod marką własną, bądź pod nazwami swoich klientów, co również świadczy o jej niezachwianej, wysokiej pozycji na rynku. Jak sami głoszą, w ich zakładach produkcyjnych wdrożone są systemy HACCP, GMP i GHP, zapewniające pełne bezpieczeństwo. Wykorzystują oni do produkcji tylko przebadane surowce. Wszystkie ich produkty posiadają potrzebne certyfikaty i na bieżąco poddawane są badaniom i kontroli, a nad bezpieczeństwem żywności czuwa ich sprawnie działający Dział Jakości. Dzięki temu możemy być pewni, że zażywając produkty Intenson będziemy zdrowsi i pełniejsi sił witalnych.

Produkty Intenson – czym się charakteryzują?

Marka Intenson to przede wszystkim superfoods w sproszkowanej formie, które stanowią żywność funkcjonalną, czyli posiadającą określoną funkcję zdrowotną. Superfoods Intenson to bardzo skuteczna i pobudzająca zielona kawa, poprawiająca przemianę materii i odżywiająca babka jajowata i płesznik. Są to również bardzo popularne źródła białka – szczególnie ważne w codziennej diecie wegan i wegetarian, czyli białko konopne oraz wszelkiego rodzaju organiczne algi (chlorella i spirulina), które poprzez posiadanie w składzie przeciwutleniaczy, przy okazji zatrzymują procesy starzenia i detoksykują ciało. Bardzo ważnym produktem marki Intenson jest także czarnuszka, słynąca ze swoich właściwości prozdrowotnych, w tym przeciwzapalnych. Sztandarowym produktem tej marki jest także kompleks odmładzający – zawierający witaminę C, hydrolizat kolagenu, a także kwas hialuronowy. Takie połączenie spożywane regularnie w zalecanych dawkach skutecznie odmładza i ujędrnia skórę, a także wzmacnia włosy i paznokcie. Intenson to także czysty kolagen w proszku, który poprawia wygląd z zewnątrz pomaga w zmaganiu się z osteoporozą poprzez wzmocnienie kości. Prozdrowotnie działa również sproszkowane drzewo Moringa Olejodajnego, które regeneruje organizm od wewnątrz.