Filtruj według

Wyczyść wszystko
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

INFOSKIN

Infoskin Olejek do regeneracji dłoni i paznokci

Infoskin to innowacyjna, łódzka marka. Jej motywem przewodnim jest naturalna pielęgnacja dłoni i paznokci - zwłaszcza tych zniszczonych w skutek  nieprawidłowego użycia lakierów hybrydowych lub pojawiających się w wyniku ich użycia alergii. Korzystanie z lakierów hybrydowych, ze względu na różne zawarte w nim substancje, dość często powoduje niekorzystne dla paznokci i skórek konsekwencje. Infoskin stworzył naturalny produkt mający na celu wspomaganie niwelowania nadwrażliwości.

Energo informacyjna technologia olejku Infoskin

Bogata kompozycja naturalnych olejów w połączeniu z aktywatorem energoinformacyjnej technologii, opatentowanej przez Infoskin, działa prawdziwe cuda. Właśnie dzięki tej opatentowanej przez markę technologii, olejek wykazuje ekstremalnie wysoką skuteczność regeneracyjną i odczulającą. 

Aktywator energo - informacyjny... to brzmi dość kosmicznie :) Podobnie, jak sam olejek kosmicznie skuteczny!

Poza skutecznością, jest bardzo, ale to bardzo wydajny! Jeśli chcecie używać go w celu zregenerowania paznokci i skórek, wystarczy na naprawdę dłuuugie miesiące. Nadmiar zawsze można wetrzeć w dłonie, zadziała wtedy jak mocno skoncentrowane serum. Dzięki zawartości analogów silikonów doskonale sprawdzi się w jesienno-zimowym okresie, zabezpieczając skórę przed zimnem, wilgocią i ogólną aurą. Nawilży i zabezpieczy nawet najbardziej spierzchniętą skórę, również na stopach, którym przecież zawsze przydaje się opiekuńcze zainteresowanie.

Ogromną zaletą jest fakt, że mimo olejowej formuły bardzo szybko się wchłania, pozostawiając delikatnie welurowy, przyjemny w dotyku film, jednocześnie oszczędzając wrażenia tłustości. Mała kropelka wystarczy do uzyskania satysfakcji, nawet w czasie pracy przy komputerze, czy bliskim kontatkcie z papierem - po chwili od wsmarowania, nie ma po nim śladu! Oprócz uczucia odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. 

Olejek bezapelacyjnie jest wart swojej ceny. Sprawdzony przez wile użytkowniczek, które potwierdzają jego fantastyczne właściwości. Ekipa NatiNati również korzysta i z czystym sumienie podpisuje się pod tymi zeznaniami!