Naturalne kosmetyki do higieny intymnej
Sortuj wg:
34 Produktów
z 1
15,99 zł 19,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Żel do Higieny Intymnej Aloes I Lukrecja, Yope, 300ml
14,29 zł 21,99 zł -35%
Best Seller
Best Seller
Kojący Żel do Higieny Intymnej, Vianek, 300 ml
22,94 zł 26,99 zł -15%
Best Seller
Best Seller
Płyn do Higieny Intymnej z Ekstraktem z Tymianku, Pierpaoli Ekos, 350ml
13,59 zł 16,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Płyn do Higieny Intymnej z Ekstraktem z Rumianku, Pierpaoli Ekos, 350ml
13,59 zł 16,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
Płyn do Higieny Intymnej z Wyciągiem z Borówki i Nagietka, Anthyllis Pierpaoli, 300ml
16,39 zł 20,49 zł -20%
Best Seller
Best Seller
13,59 zł 16,99 zł -20%
Best Seller
Best Seller
16,14 zł 18,99 zł -15%
Best Seller
Best Seller
Delikatny Żel do Higieny Intymnej, Organic Kitchen, 260ml
7,00 zł 13,99 zł -50%
Best Seller
Best Seller
Odświeżająco-Ochronny Żel do Higieny Intymnej, Biolaven, 300ml
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

HIGIENA INTYMNA

Ekologiczne kosmetyki do higieny intymnej

W przypadku kobiet odpowiednia dbałość o strefę intymną to istotny element codziennej higieny. Jednak ze względu na obecność licznych szkodliwych substancji w produktach popularnych marek, coraz częściej szukamy zdrowszej alternatywy. Wówczas idealnym rozwiązaniem okazują się naturalne kosmetyki do higieny intymnej. Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek, na naszej stronie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze produkty codziennego użytku, takie jak żele, płyny, wkładki higieniczne, podpaski bez chemii i wiele, wiele więcej.

Naturalne podpaski

Odpowiednie zabezpieczenie podczas miesiączki to podstawa dobrego samopoczucia. Bez względu na to, czy korzystamy z podpasek, tamponów czy kubeczków menstruacyjnych najważniejszy jest odpowiedni skład. W przypadki wielu produktów drogeryjnych mamy do czynienia ze stosowaniem sztucznych materiałów, które zostały poddane chemicznemu wybielaniu. W efekcie wiele pań skarży się na liczne podrażnienia, alergie oraz dyskomfort. Aby tego uniknąć, w naszym sklepie znajdziesz naturalne podpaski, bio tampony oraz wkładki, które zostały wykonane z organicznej, niechlorowanej bawełny, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Poza tym naturalny skład sprawia, że większość produktów jest przystosowana do kompostowania, przez co nie musisz martwić się o produkowanie kolejnych odpadków. Naturalne podpaski oraz bio tampony umożliwiają również swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu nasza skóra może oddychać.

Naturalny płyn do higieny intymnej

Jednak dostępne na naszej stronie podpaski bez chemii to nie wszystko. Jednym z najistotniejszych składników codziennej pielęgnacji jest również płyn do higieny intymnej. Niestety kupując produkty popularnych marek, nierzadko musimy liczyć się z obecnością perfum oraz barwników, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, by każdy dostępny w naszej drogerii płyn do higieny intymnej zawierał jedynie naturalne oraz sprawdzone składniki. Dzięki temu nie będziesz musiała martwić się podrażnieniami czy alergią, ponieważ zrównoważony i potwierdzony licznymi certyfikatami skład to gwarancja bezpieczeństwa.