Naturalne herbaty ziołowe i herbaty ekologiczne - BIO herbata
Sortuj wg:
42 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

HERBATY ZIOŁOWE

Czas na napicie się dobrej herbaty powinien być szczególny.

Bez względu na to, jakim rytuałom poddajemy parzenie herbaty, powinniśmy wybierać te, które nie tylko nie będą szkodziły naszemu organizmowi, ale także będą miały właściwości prozdrowotne. Takie właśnie mają przedstawiane w powyższym dziale herbaty ziołowe, które nasz sklep internetowy poddaje szczególnej selekcji. Znajdują się tutaj m.in. herbaty ekologiczne, herbaty bio, a także herbaty naturalne oraz herbaty oczyszczające. Dzięki temu, że są one dobierane ze względu na ich dobroczynny skład, są one w pełni bezpieczne i odpowiadają za polepszenie wielu funkcji w organizmie.

Zatem ich picie nie tylko jest przyjemnością, ale także zdrową koniecznością. Herbata ziołowa a jej właściwości prozdrowotne W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie herbaty posiadające prozdrowotne funkcje wynikające z naturalnych składów. Są to przede wszystkim herbaty Pukka Herbs, których produkcja jest zgodna ze światowymi zasadami sprawiedliwego handlu, a ich bogaty aromat i smak zawdzięcza się w stu procentach naturalnym, organicznym składnikom. Wśród nich znajdują się herbatki oczyszczające typu Matcha, które zawierają kompozycję trzech rodzajów herbat – Sencha, indyjskiej zielonej herbaty oraz wietnamskiej Pin Ho Wild Jane.

Herbata na oczyszczenie organizmu tego typu w sposób bardzo łagodny wpływa na przyspieszenie metabolizmu, przy okazji jest to herbata bio, czyli wyprodukowana w jak najbardziej bezpieczny, zdrowy sposób. Jednak herbata prozdrowotna, to nie tylko herbata oczyszczająca organizm. Pyszna i zdrowa okazuje się także polecana przez nas herbata ekologiczna również firmy Pukka Herbs, która przywraca siły witalne i wzmacnia organizm. Wszystko to za sprawą jej drogocennych składników, czyli trawy cytrynowej i imbiru.

Herbata naturalna i jej walory smakowe.

Ekologiczna herbata kojarzy Ci się z brakiem soczystego smaku? Nic bardziej mylnego. W naszym asortymencie znajdziesz wiele naparów, które genialnie smakują, a przy okazji są naturalne. Są to smaki pełne pasji i natury, a ich naturalny skład, sprawia, że są jeszcze bardziej nasycone esencją smakową. Przykładowo herbata oczyszczająca Pukka Herbs posiada głęboki i wyrazisty smak Matchy, natomiast bio herbata Wonder Berry Green jest wzbogacona o naturalny ekstrakt z czarnej porzeczki, dzięki czemu nie tylko jej barwa jest ciemna, ale i smak jest pełni owocowej głębi.

Podobnie jest w przypadku herbaty organicznej Pukka Herbs z rodzaju Ruby Nam Lanh Black Tea. Ta niezwykła herbata English Breakfast uprzyjemni każde śniadanie głębią swojego prawdziwego i naturalnego smaku i aromatu. Lżejszy i bardziej relaksujący aromat posiada herbata Pukka Herbs z rumiankiem. Mamy tutaj do czynienia z unikalną kompozycją organicznego rumianku dosłodzonego miodem Manuka oraz wanilią. Ma ona za zadanie przede wszystkim koić i uprzyjemniać popołudnia z tym ulubionym napojem. Za to wzmacniające i pobudzająca herbata Three Cinamon, jak sama nazwa wskazuje, posiada słodko-ostry rozgrzewający aromat trzech najlepszych odmian cynamonu na świecie: wietnamskiego, indyjskiego oraz indonezyjskiego.

Naturalne herbaty, a sposób ich przyrządzenia

Eko herbata nie musi być trudna do przyrządzenia. W zależności o tego, w jakiej formie występują – w liściach czy saszetkach, należy parzyć je według zaleceń producenta znajdujących się na opakowaniu. Nie wymagają one specjalnych urządzeń do parzenia, choć termometr może być tutaj przydatny, gdy chcemy wydobyć z herbaty jak najlepszy aromat.

Przykładowo jednak herbaty oczyszczające organizm firmy Pukka Herbs umieszczane w torebkach parzy się, uwzględniając czas, a na etykiecie możemy przeczytać instrukcję: zalej herbatę (1 saszetkę) świeżo przygotowanym wrzątkiem (200 ml) i pozostaw do zaparzenia do 15 minut. Ich cena również nie różni się od tych specjalistycznych, które możemy spotkać w aptekach czy marketach, ponieważ jest jak najbardziej adekwatna do jakości. Wiele produktów naturalnych posiada certyfikaty, które są gwarancją jakości i bezpieczeństwa, jednak wymagają dużego nakładu pracy i środków przez producenta. Na szczęście w naszym sklepie bardzo często na herbaty ziołowe obowiązuje promocja.