Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

GINGER ORGANIC

Ginger Organic to marka stworzona z myślą o świadomych kobietach (oraz dziewczętach), ceniących sobie najwyższą jakość produktów do higieny intymnej z komponentów pochodzenia naturalnego. Charakteryzują się one przede wszystkim niezwykłym materiałem, czyli stu procentową, organiczną bawełną. Produkty Ginger Organic zostały uznane przez Ecocert Organic Cosmos jako produkty w 100 procentach organiczne, pochodzące z ekofarm i biodegradowalne. Posiadają one także certyfikat Allergy Certified, co świadczy, o tym, że nie zawierają szkodliwych substancji, zapachów, barwników oraz że są przebadane dermatologicznie pod kątem alergiczności. Uznane zostały także przez Nordic Ecolabel jako produkty bezpieczne dla środowiska i nie testowane na zwierzętach, a także przez GOTS jako firmę ekologiczną i FSC, za to, że spełniają standardy gospodarki leśnej, która bierze pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne. Z tego właśnie względu produkty Ginger Organic są całkowicie bezpieczne i hipoalergiczne, a także w pełni ekologiczne i zdrowe nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.  

Reprezentatywne produkty marki Ginger Organic

Ginger Organic to przede wszystkim produkty higieniczne dla kobiet – tampony oraz podpaski wykonane z organicznej bawełny. Czym różnią się od tych standardowych, które możemy kupić w każdej drogerii? Przede wszystkim tym, że te „zwykłe” produkty higieniczne produkowane są tylko i wyłącznie z dodatkiem bawełny, a ich głównym komponentem jest celuloza drzewna, która wybielana jest za pomocą szkodliwego chloru. Podpaski Ginger Organic są wykonywane w taki sposób, by żadne szkodliwe substancje nie miały styczności z naszymi okolicami intymnymi. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ niektóre badania wykazują, że toksyczny chlor może przyczyniać się do podrażnień, a nawet chorób narządów płciowych. Przy okazji warto wspomnieć także o tym, że Ginger Organic podpaski w pełni przepuszczają powietrze, przez co okolice te oddychają, nie tworzy się nieprzyjemny zapach, a niekorzystne dla zdrowia intymnego bakterie nie kumulują się w tym obszarze. Są one także bardzo chłonne, nie wywołują alergii i są kompatybilne z naszym ph skóry, a także posiadają dwa rodzaje – na dzień i na noc.    

Komfort na najwyższym poziomie

Tampony Ginger Organic dają kobietom szansę na całkowite uniknięcie podrażnień, odparzeń, alergii, problemów z zajściem w ciążę i wielu poważnych chorób związanych z niewłaściwą higieną miejsc intymnych. Są one również wykonane z organicznej bawełny, jednak bardziej dyskretne niż podpaski, wprost stworzone do uprawiania sportu, pływania, czy też noszenia obcisłych ubrań. W Ginger Organic tampony są również produkowane w kilku wersjach – o normalnej, dużej i małej średnicy i wchłanialności płynu, dla kobiet i dziewcząt, a także te z aplikatorem i bez. Aplikator ułatwia umiejscowienie tamponu w pochwie, przez co zadanie te staje się prostsze i bardziej higieniczne, szczególnie w podróży.      

Jakość a cena 

W przypadku marki Ginger Organic cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna. Są to produkty z najwyższej jakości organicznej bawełny, która nie podrażnia, oddycha, a przede wszystkim nas nie truje, jak ma to miejsce w przypadku drogeryjnych produktów higienicznych. Bardzo często jest także na nie promocja, a kupowanie większej ilości w jednym opakowaniu nie tylko sprzyja naszemu portfelowi, ale także środowisku. Produkty Ginger Organic bez substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników są najlepszym, co może pomóc przetrwać ci te dni (oprócz czekolady), a nasza strona internetowa również cię w tym wesprze, szczególnie programami lojalnościowymi oraz stałym dostępem do promocji.