Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
1 Produktów
z 1
Pianka do Mycia Twarzy, Frulatte, 225 ml
41,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

FRULATTE

Frulatte to marka kosmetyków, która swoje produkty oparła na sile witamin pochodzących z roślin. Jest to przede wszystkim silnie przeciwstarzeniowa witamina C, która wzmacnia skórę i pozostawia ją rozświetloną oraz oliwa z oliwek. Jednak Frulatte to nie tylko same witaminy. To także moc niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

Kosmetyki naturalne Frulatte o gwarancja bezpieczeństwa i jakości, ale równie naturalny skład serii Olive. Główną rolę odgrywa w nim bardzo duża dawka organicznej oliwy z oliwek, która jest naturalnym źródłem antyoksydantów, witamin, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych a także skwalenu.

Oliwa z Oliwek doskonale odżywia, nawilża i chroni skórę przed utratą wilgoci i niekorzystnym wpływem wolnych rodników czy też czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz czy suche powietrze.

Olive Frulatte to kompleksowa pielęgnacja nie tylko skóry, ale także włosów. 

Frulatte – czym się charakteryzuje?

Marka Frulatte swoje receptury opiera o działania laboratorium aptecznej firmy Peer Pharm, zatem korzystając z jej produktów, mamy pewność, że są one w 100% dopracowane, bezpieczne, a co za tym idzie także skuteczne. Frulatte to zarówno farmaceutyczne kosmetyki naturalne do włosów, jak i do skóry. Dzięki temu, że czerpią one wszystko, co najlepsze z natury, doskonale oddziałują na poprawę kondycji zarówno kosmyków, jak i naskórka. Produkty te charakteryzują się jednak nie tylko swoją naturalnością, ale również działaniem wielokierunkowym. Przykładowo – krem do twarzy z witaminą C nawilża, odżywia i zatrzymuje wodę w naskórku. 

Frulatte, a jej bestsellery

Produkty Frulatte to przede wszystkim dwie serie kosmetyków do twarzy – Olive oraz z witaminą C, a także produkty do pielęgnacji włosów. Pierwsza seria z oliwką to głównie kremy i serum do twarzy. Kosmetyki Olive mają za zadanie zatrzymać wodę w naskórku i dokładnie go nawilżyć. Seria z witaminą C jest skierowana do cery dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, ale również dla osób, które zmarszczkom chcą przeciwdziałać. Produkty z tą witaminą rozjaśniają cerę, spłycają zmarszczki oraz utrzymują zdrowy, młody wygląd. W gamie produktów z witaminą C znajduje się również delikatna pianka do mycia twarzy. Kosmetyki Frulatte do włosów w dużej mierze opierają się na działaniu odbudowującym. Zawierają w sobie tak jak kremy do twarzy oliwę z oliwek, która zamyka łuski włosów i staje się dla nich naturalnym emolientem. W ofercie znajduje się szampon, dwie odżywki oraz serum do kosmyków.