FITOSPA

Nasi bohaterowie - Anna i Marcin, posiadając wieloletnie doświadczenie w branży SPA & Wellness postanowili stworzyć swoją firmę kosmetyczną. Ale nie byle jaką! Chcieli, aby ich marka oferowała jakość na najwyższym możliwym poziomie. 

Naturalne kosmetyki z rokitnikiem

Swoje produkty oparli o składnik, który w ostatnim czasie podbija serca fanek i fanów naturalnej pielęgnacji. Olej rokitnikowy - prawdziwa skarbnica witamin, mikro- i makroelementów. Rokitnik ma najwyższą zawartość witaminy E spośród wszystkich owoców, zawartością witaminy K1 przewyższa nawet czarną porzeczkę. Poza nimi zawiera również wysokie ilości witamin z grupy B, witaminę F, K, P, kwas foliowy, karotenoidy, czyli prowitamina A, antocyjany, flawonoidy, fosfolipidy, prowitaminę D, garbniki, cukry, kwasy organiczne oraz makro i mikroelementy takie jak żelazo, bor, mangan i inne. Jest doskonałą bazą do kosmetyków, których zadaniem jest kompleksowa pielęgnacja właściwie każdej części ciała. Doda blasku nawet najbardziej zmęczonej skórze.  

Luksusowa pielęgnacja od FitoSpa

W ofercie marki znajdziemy Luksusowy Olej Rokitnikowy, który jest mieszanką oleju słonecznikowego z olejem rokitnikowym oraz olejkami eterycznymi. Jest idealnym olejem do codzinnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała, doskonale sprawdzi się również w pielęgnacji zniszczonych, osłabionych włosów. 

Luksusowy Peeling solny z wysoką zawartością złotego oleju zadba o oczyszczenie, dobrą kondycję i gładkość skóry ciała, poprawiając jej ukrwienie. Luksusowe Masło zapewni jej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia, dopełniając cały rytuał piękna.