Naturalne farby do włosów
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
53 Produktów
z 1
Naturalna Farba do Włosów, Sanotint Classic, 29 Ciemny Miedziany Blond, 125ml
59,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Farba do Włosów, Sanotint Classic, 26 Karmel, 125ml
59,99 zł
Best Seller
Best Seller
Farba do Włosów dla Wrażliwej Skóry Głowy, Sanotint Sensitive, 76 Bursztynowy Blond, 125 ml
69,99 zł
Best Seller
Best Seller
Farba do Włosów dla Wrażliwej Skóry Głowy, Sanotint Sensitive, 22 Ciemny Złoty Blond, 125 ml
69,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Farba do Włosów, Naturalny Jasny Brąz nr 5N, Tints Of Nature, 130ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Farba do Włosów, Naturalny Średni Blond nr &N, Tints Of Nature, 130ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Farba do Włosów, Jasny Złoty Brąz nr 5N, Tints Of Nature, 130ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
Naturalna Farba do Włosów, Popielaty Blond nr 8C, Tints Of Nature, 130ml
43,99 zł
Best Seller
Best Seller
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
39,99 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Farby

Jakość kosmetyków, z jakich na co dzień korzystasz, z pewnością ma dla Ciebie znaczenie. Sięgając po naturalne alternatywy zapewniasz swojej skórze nie tylko moc witamin i odżywczych składników, ale też utrzymujesz ją w dobrej kondycji. Dlatego też, jeśli należysz do grona wielbicieli naturalnych produktów, szukasz ekologicznych rozwiązań, gdy chodzi o koloryzację. Naturalne farby do włosów nie niszczą struktury włosa, a pozwalają przybrać im dowolny odcień – przekonaj się!

Naturalne farby do włosów – czego nie mają w składzie

Powody bywają różne. Siwe włosy, zmiana wizerunku bądź chęć spróbowania czegoś nowego, a nawet zmiana podejścia do farbowania na bardziej ekologiczne. Wszystkie stanowią motywację do tego, by sięgnąć po farby bez amoniaku. To właśnie ten związek jest jednym z najbardziej szkodliwych – rozchyla on łuski włosa, pozwalając pigmentom farby wniknąć w nie głęboko, co ma opłakane skutki. Naturalna farba do włosów jest lepszą alternatywą – pozbawiona szkodliwych substancji, takich jak, między innymi, amoniak, parabeny, SLS i silikony, nie podrażni ani nie uczuli skóry głowy.

Farby bez amoniaku – pozbądź się nie tylko nieprzyjemnego zapachu

Szkodliwe substancje, które naruszają strukturę włosa, w naturalnych odpowiednikach są zastępowane przez łagodniejszy preparat. Są one niedrażniące i pozostawiają zarówno strukturę włosa, jak i skórę głowy w dobrej kondycji. Farba naturalna do włosów to idealna propozycja dla osób, które chcą podkreślić swój naturalny odcień. Zadbaj o swoje kosmyki i sięgnij po farby idealne dla siebie!

Naturalna farba do włosów

Łagodne dla włosa farby naturalne dostaniesz w naszym sklepie w różnych odcieniach, zarówno blondach, jak i brązach. Oparte na ziołach składy nie tylko gwarantują idealną koloryzację, ale też odżywiają i nawilżają włosy. Sposób farbowania nie odbiega od typowego zabiegu – śmiało sięgnij po odpowiednie propozycje i ciesz się nowym odcieniem włosów!