Naturalne farby do włosów
Sortuj wg:
72 Produktów
z 1
z 1
NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Farby

Jakość kosmetyków, z jakich na co dzień korzystasz, z pewnością ma dla Ciebie znaczenie. Sięgając po naturalne alternatywy zapewniasz swojej skórze nie tylko moc witamin i odżywczych składników, ale też utrzymujesz ją w dobrej kondycji. Dlatego też, jeśli należysz do grona wielbicieli naturalnych produktów, szukasz ekologicznych rozwiązań, gdy chodzi o koloryzację. Naturalne farby do włosów nie niszczą struktury włosa, a pozwalają przybrać im dowolny odcień – przekonaj się!

Naturalne farby do włosów – czego nie mają w składzie

Powody bywają różne. Siwe włosy, zmiana wizerunku bądź chęć spróbowania czegoś nowego, a nawet zmiana podejścia do farbowania na bardziej ekologiczne. Wszystkie stanowią motywację do tego, by sięgnąć po farby bez amoniaku. To właśnie ten związek jest jednym z najbardziej szkodliwych – rozchyla on łuski włosa, pozwalając pigmentom farby wniknąć w nie głęboko, co ma opłakane skutki. Naturalna farba do włosów jest lepszą alternatywą – pozbawiona szkodliwych substancji, takich jak, między innymi, amoniak, parabeny, SLS i silikony, nie podrażni ani nie uczuli skóry głowy.

Farby bez amoniaku – pozbądź się nie tylko nieprzyjemnego zapachu

Szkodliwe substancje, które naruszają strukturę włosa, w naturalnych odpowiednikach są zastępowane przez łagodniejszy preparat. Są one niedrażniące i pozostawiają zarówno strukturę włosa, jak i skórę głowy w dobrej kondycji. Farba naturalna do włosów to idealna propozycja dla osób, które chcą podkreślić swój naturalny odcień. Zadbaj o swoje kosmyki i sięgnij po farby idealne dla siebie!

Naturalna farba do włosów

Łagodne dla włosa farby naturalne dostaniesz w naszym sklepie w różnych odcieniach, zarówno blondach, jak i brązach. Oparte na ziołach składy nie tylko gwarantują idealną koloryzację, ale też odżywiają i nawilżają włosy. Sposób farbowania nie odbiega od typowego zabiegu – śmiało sięgnij po odpowiednie propozycje i ciesz się nowym odcieniem włosów!