Filtruj według

Wyczyść wszystko
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.

Przepraszamy za niedogodności.

ESITO

Marka Kosmetyków Naturalnych z dolnego śląska

W małym miasteczku, w województwie dolnośląskim znajduje się manufaktura naturalnych kosmetyków. Dwie przyjaciółki Jola i Agata współdzielą pasję „pozytywnie zakręconych” na punkcie natury, jej ochrony oraz czerpania z niej tego, co najlepsze.

Ta pasja stała się przyczynkiem do powołania marki: ESITO.

ESITO z języka włoskiego oznacza wynik, rezultat jakiegoś działania, konsekwencję czegoś, co zostało zrobione. Powstanie marki Esito to efekt wielu zdarzeń i działań, ciężkiej pracy, a także świadomości, że to, co aplikujemy na skórę, jest tak samo ważne dla naszego organizmu, jak zdrowe odżywianie, sen czy dbałość o kontakt z naturą.

Obie właścicielki kochają naturę i wiedzą, że to właśnie ona ma ludziom najwięcej do zaoferowania, a jednocześnie wymaga ochrony. Dlatego stworzyły naturalne kosmetyki, które pielęgnują i upiększają naszą skórę zgodnie z jej naturalnym rytmem, ale jednocześnie w sposób pośredni przyczyniają się do ochrony gatunków zagrożonych wyginięciem.

Kosmetyki w Esito tworzone są w oparciu o bogactwo wysokiej jakości składników. Jakich? Przekonajcie się sami:

Woda Lodowcowa w kosmetykach ESITO

Dodawana do wszystkich kosmetyków marki, za wyjątkiem zmywalnych i bezwodnych.

- Woda lodowcowa jest pozyskiwana w naturalnym procesie topnienia z lodowców, które powstały 10 tysięcy lat temu.

- Otrzymuje się ją z brył lodu o bardzo niskiej temperaturze, dzięki czemu posiada specyficzne właściwości.

- Jest ona czystsza i klarowniejsza od innych wód.

- Nie zawiera żadnych toksyn i zanieczyszczeń.

- Jej dodatek znacząco wpływa na zwiększenie efektu łagodzącego skutki zakłóconej równowagi skóry, nawilżającego i witalizującego.

Roślinny zamiennik retinolu – Innowacyjny Bakuchiol

Bakuchiol to roślinna postać witaminy A. Pozyskiwany jest z nasion i liści Babći.

Używamy go w naszych kosmetykach zamiast powszechnie stosowanego retinolu.

Dlaczego Bakuchiol jest istotnym składnikiem naszych kosmetyków?

- Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny - dzięki czemu Twoja skóra stanie się jędrniejsza i elastyczniejsza

- Działa przeciwstarzeniowo – zmarszczki będą coraz mniej widoczne

- Oddziałując na głębsze warstwy skóry, bakuchiol zmniejsza ilość melaniny oraz rozmiary komórek produkujących barwnik skóry - znacznie poprawi się koloryt Twojej skóry

- Delikatnie złuszcza skórę, dzięki czemu Twoja twarz będzie świetlista i gładka

- Nie daje efektów ubocznych, jakie występują w przypadku stosowania retinolu, takich jak zaczerwienienie, suchość, podrażnienie skóry - dlatego doskonale nadaje się do cery delikatnej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.

Bioprzyswajalna pochodna witaminy C, która jest aż 35 razy skuteczniejsza, niż sama naturalna witamina C.

Przenika ona 7 razy efektywniej przez warstwę skóry i dopiero w jej głębszych warstwach przekształca się w witaminę C.

Ta cenna substancja ma silne działanie antyoksydacyjne i pomaga w utrzymaniu młodzieńczego wyglądu. Badania nad tą formą witaminy C prowadzone są już od ponad 20 lat, co upewnia nas w przekonaniu, że będzie ona dla Ciebie w pełni bezpieczna.

Kosmetyki Esito charakteryzują się dobrym, bogatym składem, ale przede wszystkim skutecznym, widocznym działaniem. Jest ono potwierdzone wieloma badaniami i opiniami zadowolonych klientek. W ofercie znajdziecie m. in. krem na dzień, na noc pod oczy, serum do twarzy i bestsellerową, liftingującą maseczkę do twarzy do stosowania jako maskę bankietową lub na noc.