Naturalna esencja do twarzy
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
12 Produktów
z 1
Intensywny Biokompleks - Dwufazowa Pielęgnacja ANTI-AGE
106,72 zł
Best Seller
Best Seller
27,99 zł
Best Seller
Best Seller
Mleko do Twarzy Malina, Superfood, Fluff, 40 ml
32,50 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Esencje

Twoja cera jest szara i zmęczona? A może nie wiesz, jak pielęgnować wrażliwą skórę? W każdym problemie pomogą najlepsze esencje do twarzy. Dzięki wieloetapowemu zadbaniu o swoją skórę możesz znacząco zyskać. Skondensowane składniki aktywne w formie esencji wystarczy nałożyć na twarz potraktowaną już tonikiem lub mgiełką, a gdy oba preparaty się wchłoną, zastosować krem nawilżający. Najlepiej jednak esencje do twarzy wklepywać opuszkami palców wieczorem i wybrać kilka różnych wariantów. Dzięki temu skóra będzie nieustannie otrzymywała wielowymiarową pomoc.

Naturalna esencja do twarzy – poddaj się naturalnie silnemu działaniu

Zazwyczaj wydaje się, że naturalne składniki działają słabiej niż chemiczne komponenty kosmetyków – nic bardziej mylnego. Maksymalnie skoncentrowane składniki pochodzenia naturalnego wnikają głęboko w skórę, a ponadto nie szkodzą jej tak, jak drogeryjne substytuty. Dlatego też naturalna esencja do twarzy warta jest swojej ceny – choć ma lekką, płynną postać, jest niezwykle skutecznym preparatem, który odpowiednio nawilży i odżywi skórę. Esencja do twarzy przede wszystkim ma za zadanie nawodnić skórę – wybierz właściwą dla siebie, a z pewnością się spisze!

Esencje do twarzy – różne rodzaje

Częstym błędem jest uznawanie esencji za tonik. Wbrew pozorom są to dwa różne specyfiki. Podczas gdy tonik to środek czyszczący, esencja do twarzy skupia się na nawilżeniu i odżywieniu skóry. Może mieć lejącą się postać, choć często można zauważyć również żele. W tej kategorii znajdziesz propozycje, takie jak esencje do twarzy pod makijaż, mgiełki, serum, olejki i emulsje. Wszystkie te produkty zawierają w sobie wysokie stężenie naturalnych składników, które pomogą rozjaśnić przebarwienia, uspokoją stany zapalne i zadziałają przeciwzmarszczkowo.

Esencja do twarzy – dlaczego warto ją mieć?

Pielęgnacja skóry to podstawa, a esencja do twarzy znacząco ułatwia dbanie o nią. Zbawienny wpływ na cerę, jaki ma ten specyfik, objawia się nie tylko w zdrowszym wyglądzie cery, ale też blasku i promienności, jaką skóra zyskuje. Piękno idzie w parze z potężnym nawilżeniem. Naturalne esencje do twarzy podczas swojego działania pomagają skórze się regenerować, dzięki czemu utrzymanie jej w świetnej kondycji nie stanowi problemu. Postaw na wielofunkcyjne esencje do twarzy w poręcznych opakowaniach i sprawdź, jak ich działanie poprawi Ci samopoczucie!