Kolorowy Proszek Do Prania, Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 800 g

Kolorowy Proszek Do Prania, Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 800 g
  • Kolorowy Proszek Do Prania, Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 800 g

Kolorowy Proszek Do Prania, Słodka Pomarańcza, Lawenda, Klareko, 800 g

do prania kolorowych i ciemnych tkanin
-bez problemu usuwa plamy i zabrudzenia
-dba o tkaniny
-jest bezpieczny dla człowieka i środowiska

KLAREKO
KLAR_K36

30,90 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Siłą Kosmetyków Dla Domu KLAREKO jest ich jasny skład. U nas nie znajdziesz nieznanych nazw, tajemniczych składników, czy ukrytych substancji. Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Kolorowy Proszek Do Prania KLAREKO zawiera: węglan sodu, chlorek sodu, mydło roślinne <15%, siarczan magnezu, tetraboran sodu, karboksymetyloceluloza, cytrynian sodu, metakrzemian sodu, naturalne olejki eteryczne… i to wszystko.

Kolorowy Proszek Do Prania KLAREKO stworzyłyśmy specjalnie dla kolorowych i ciemnych tkanin. Jest idealnym proszkiem do codziennego prania. Opracowując recepturę Kolorowego kierowałyśmy się troską o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Z tkaninami nasza skóra ma kontakt praktycznie całą dobę, 7 dni w tygodniu. Najważniejszym było dla nas, by Proszek KLAREKO nie zawierał szkodliwych optycznych wybielaczy, utrwalaczy kolorów, sztucznych aromatów i kompozycji zapachowych oraz żadnych innych okropności. Zadbałyśmy o to, by Kolorowy był nie tylko skuteczny, by nie tylko troszczył się o tkaniny i ich kolory, ale też by był bezpieczny dla ludzi i całego środowiska.

Kolorowy Proszek Do Prania wzbogaciłyśmy o bezpieczne substancje, które zapobiegają mechaceniu materiałów oraz sprawiają, że pranie jest bardziej miękkie. Dla tych co lubią zapachy dodałyśmy także naturalne olejki eteryczne. Dla tych co wolą wersje najprostsze stworzyłyśmy proszek bezzapachowy.

KLAREKO’we Kosmetyki pakujemy w duchu Zero Waste. Jest nam niezmiernie miło, że decydujesz się na Klareki w opakowaniach przyjaznych środowisku. Kolorowy Proszek do Prania zapakowałyśmy w szklany słoik z metalowym wieczkiem - bez zbędnych etykiet.

W trosce o Twoje tkaniny prosimy pamiętaj, że Kolorowy Proszek Do Prania KLAREKO może powodować żółknięcie białych tkanin. Tkaninami białymi i jasnymi zaopiekuje się Bieluchny Proszek Do Prania KLAREKO. Delikatności i miękkości praniu nada przyjaciel naszych proszków, wyjątkowo bezpieczny i niezastąpiony płyn Milusie Tkaniny KLAREKO.

Dokładamy wszelkich starań, by Kosmetyki Dla Domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne.

*zawiera olejek pomarańczowy (LIMONENE), olejek lawendowy (LINALOOL).Sposób użycia


Do pojemnika na proszek lub prosto do bębna pralki wsyp 1-2 miarki Kolorowego Proszku Do Prania KLAREKO. Taka ilość całkowicie wystarczy na skuteczne wypranie nawet 8kg, przeciętnie zabrudzonego prania. Bieluchny sprawdzi się także w praniu ręcznym. W tym wypadku idealna porcja to 1 miarka na 10l wody.

Unikając stosowania zbyt dużej ilości proszku: dbasz o swoje tkaniny, minimalizujesz ryzyko wystąpienia alergii, chronisz nasze Środowisko przed nadmierną ilością środków czystości, dbasz o ekologię swojego portfela.

Skład PL


Węglan sodu, chlorek sodu, mydło roślinne <15%, siarczan magnezu, tetraboran sodu, karboksymetyloceluloza, cytrynian sodu, metakrzemian sodu, naturalne olejki eteryczne*… i to wszystko.

*Wersja bezzapachowa nie zawiera żadnych olejków eterycznych.

Pojemność


800 g