Ekologiczny Płyn do Okien, Ze Spryskiwaczem, Lawenda, Sonett, 500ml

Ekologiczny Płyn do Okien, Ze Spryskiwaczem, Lawenda, Sonett, 500ml

Lawenda& Olej Kokosowy
Do mycia okien i powierzchni szklanych
-Czysto roślinne surfaktanty
-Biodegradowalny
-Świeżo pachnie
Posiada certyfikaty: Vegan, Nature Care, EcoControl
Nie zawiera: Sztucznych aromatów i EDTA

SONETT
SON09

19,99 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Ekologiczny płyn do mycia okien oraz innych powierzchni szklanych skutecznie czyści nie pozostawiając smug. Zawiera olejki eteryczne z lawendy i trawy cytrynowej z upraw ekologicznych i jest w pełni biodegradowalny. Butelka ze spryskiwaczem nadaje się do ponownego napełnienia.

Lawenda to cenne źródło wyjątkowych olejków i ekstraktów. Jej zapach odpręża i wycisza, zmniejsza napięcie nerwowe, ból, stres i poprawia samopoczucie.

Olej kokosowy doskonale nawilża, odżywia i pielęgnuje. Ma właściwości antybakteryjne, chroni skórę, bogate źródło w witamin z grupy B, wapnia, potasu, cynku, fosforu, magnezu i kwasu foliowego.

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej skutecznie poprawia nastrój, działa odprężająco i odświeża. Działa odmładzająco, nawilżająco i wzmacnia skórę, przywracając jej doskonałą kondycję. Polecany szczególnie latem – jej orzeźwiający zapach odstrasza komary.

Sposób użycia

Rozpyl płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilka sekund. Następnie zetrzyj płyn suchą, miękką ściereczką.

Skład INCI

<20% etanol (alkohol roślinny), 1 – 5% alkoholowy roztwór siarczanu z oleju kokosowego i związki powierzchniowo czynne na bazie wielocukrów, <1%: naturalny olejek eteryczny lawendowy i naturalny olejek eteryczny z trawy cytrynowej – z upraw ekologicznych.

Pojemność

500ml