Ekologiczny Płyn do Mycia Naczyń, Sensitiv, Sonett, 1000ml

Ekologiczny Płyn do Mycia Naczyń, Sensitiv, Sonett, 1000ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Tenzydy Roślinne& Olej Kokosowy
-Czysto roślinne związki powierzchniowo czynne
-Biodegradowalny
-Bardzo delikatny dla skóry
Posiada certyfikaty: Vegan, Nature Care i EcoControl
Nie zawiera: Sztucznych aromatów, barwników

SONETT

22,99 zł

- +

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Ekologiczny płyn do naczyń do skóry szczególnie wrażliwej od marki Sonett, wyprodukowany w Niemczech doskonale spełnia swoją rolę, przy okazji będąc przyjaznym dla środowiska płynem myjącym. Jest on w stu procentach wegański i biodegradowalny oraz bardzo delikatny dla dłoni. Nie posiada żadnego zapachu i może być stosowany także przez alergików.


Tenzydy roślinne to w stu procentach pochodzenia naturalnego substancje myjące, które są w pełni bezpieczne dla środowiska, a przy okazji skutecznie domywające naczynia. 

Olej kokosowy doskonale nawilża, odżywia i pielęgnuje. Ma właściwości antybakteryjne, chroni skórę, bogate źródło w witamin z grupy B, wapnia, potasu, cynku, fosforu, magnezu i kwasu foliowego.


Sposób użycia

Rozcieńcz niewielką ilość (około 3 ml na 5 litrów wody) płynu w wodzie lub nanieś bezpośrednio na gąbkę.


Skład INCI

5-15%: niejonowe cukrowe związki powierzchniowo czynne i 5-15%: anionowe związki powierzchniowo czynne: aktywne substancje czyszczące, które rozpuszczają tłuszcz i działają niezależnie od stopnia twardości wody, otrzymywane z oleju kokosowego i skrobi kukurydzianej; < 1%: sól, cytryniany; woda wirowana

Pojemność

300ml


Klienci kupowali także:

Best Seller