Naturalny Płyn do Mycia Naczyń, Ogórek, Yope,750ml

Naturalny Płyn do Mycia Naczyń, Ogórek, Yope,750ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Płyn do czyszczenia: szkła, kryształów, plastiku, naczyń ze stali nierdzewnej, ceramicznych, teflonowych i silikonowych.
Nie zawiera: Parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, GMO, Barwników Syntetycznych, Surowców Petrochemicznych, Enzymów, Fosforanów.

YOPE

15,99 zł

- +

Produkt chwilowo niedostępny

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Płyn do mycia naczyń o zapachu Ogórka doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Skutecznie usuwa codzienne zbrudzenia i tłuszcz, dzięki czemu naczynia sią idealnie czyste i lśniące. Zawiera ekstrakt z ogórka i aloesu, dzięki czemu nie wysusza skóry, nawilża, a dzięki neutralnemu PH nie podrażnia nawet wrażliwej skóry. Ma wyjątkowo przyjemny zapach i lekką żelową konsystencję, która sprawia, ze produkt jest wyjątkowo wydajny. Jest przyjazny dla wegan. 

Charakter zapachu

orzeźwiający i apetyczny jak świeżo zerwane ogórki.

Co wyczyścisz naszym płynem? Szkło, kryształ, plastik, naczynia ze stali nierdzewnej, ceramiczne, teflonowe i silikonowe.

Jak to działa? Płyn stworzyliśmy w 97% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia.

Sposób użycia

Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 1 łyżeczka od herbaty, bardzo brudne; 1,5-2 łyżeczki od herbaty. Nie stosować wody bieżącej, lecz zanurzać naczynia w wodzie, stosując zalecaną dawkę. Po umyciu dokładnie spłucz naczynia wodą. Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Sposób przechowywania

Trzymać poza zasięgiem dzieci i z dala od produktów spożywczych. Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych.

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Skład INCI

5-10% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methlisothiazolinone, Benzisothiazolinone) kompozycja zapachowa, Pozostałe składniki: ekstrakt z ogórka, ekstrakt z aloesu.

Pojemność

750ml

Klienci kupowali także:

Krem do Rąk, Kwiat Lipy, Yope, 50ml
18,99 zł
Best Seller
Best Seller