Naturalny Płyn do Mycia Naczyń, Mięta i Mandarynka, Yope,750ml

Naturalny Płyn do Mycia Naczyń, Mięta i Mandarynka, Yope,750ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Płyn do czyszczenia: szkła, kryształów, plastiku, naczyń ze stali nierdzewnej, ceramicznych, teflonowych i silikonowych.
Nie zawiera: Parabenów, SLES, PEG, SLS, EDTA, GMO, Barwników Syntetycznych, Surowców Petrochemicznych, Enzymów, Fosforanów

YOPE

12,79 zł -20%

15,99 zł

- +

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Orzeźwiający płyn do mycia naczyń Mięta i Mandarynka skutecznie usuwa tłuszcz i codzienne zanieczyszczenia, sprawiając że naczynia stają się wyjątkowo lśniące. Dba o dłonie, zmiękcza je, wygładza, nie powoduje wysuszania naskórka, a neutralne PH sprawia, że nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry. Zapewnia przyjemne odświeżenie, dzięki zawartości olejku miętowego, ma przyjemną żelową konsystencję, która jest bardzo wydajna. Jest przyjazny dla Wegan.

Charakter zapachu

wyjątkowo optymistyczny, soczysty, rześki i lekko słodki jak świeże listki mięty i dojrzałe mandarynki.

Co wyczyścisz naszym płynem? Szkło, kryształ, plastik, naczynia ze stali nierdzewnej, ceramiczne, teflonowe i silikonowe.

Jak to działa? Płyn stworzyliśmy w 97% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia.

Sposób użycia

Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 1 łyżeczka od herbaty, bardzo brudne; 1,5-2 łyżeczki od herbaty. Nie stosować wody bieżącej, lecz zanurzać naczynia w wodzie, stosując zalecaną dawkę. Po umyciu dokładnie spłucz naczynia wodą. Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Sposób przechowywania

Trzymać poza zasięgiem dzieci i z dala od produktów spożywczych. Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych.

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Skład INCI

5-10% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methlisothiazolinone, Benzisothiazolinone) kompozycja zapachowa, Pozostałe składniki: ekstrakt z mięty.

Pojemność

750ml

Klienci kupowali także:

Różowa Glinka Egipska, 100g
3,15 zł 4,50 zł -30%
Best Seller
Best Seller