Naturalny ekologiczny płyn do naczyń bez chemii
Informujemy, że przekeślone ceny towarów z krótszym terminem ważności (towary oznaczone jako outlet), to ceny przed obniżką.
W związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2023 r. Dyrektywy Omnibus (Dyrektywa PE i Rady UE 2019/2161 z dnia 27 listopada 2019 r.) ceny w outlecie podane są zgodnie z nowym brzmieniem art. 4 ust. 4 Ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o informowaniu o cenach towarów i usług, z jednoczesnym zastrzeżeniem, iż terminy, o których mowa w ust. 2 i 3 [tj. o podaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni], nie mają zastosowania.
Sortuj wg:
12 Produktów
z 1
15,99 zł
Best Seller
Best Seller
Żel do Usuwania Tłustych Zabrudzeń, z Octem Winogronowym i Mentolem, Zero, 500 ml
16,38 zł
Best Seller
Best Seller
22,99 zł
Best Seller
Best Seller
11,99 zł
Best Seller
Best Seller
11,99 zł
Best Seller
Best Seller
12,99 zł
Best Seller
Best Seller
22,99 zł
Best Seller
Best Seller
23,99 zł
Best Seller
Best Seller
Płyn do Mycia Akcesoriów Dziecięcych, Synergetic, 500 ml
10,83 zł
Best Seller
Best Seller
Aloesowy Płyn do Mycia Naczyń, Synergetic, 1 l
16,94 zł
Best Seller
Best Seller
Płyn do Mycia Naczyń - Soczysta Cytryna, Synergetic, 1 l
16,94 zł
Best Seller
Best Seller
Płyn do Mycia Naczyń - Soczyste Jabłko, Synergetic, 1 l
16,94 zł
Best Seller
Best Seller
z 1

Ekologiczne płyny do naczyń

Mycia naczyń jest bardzo częstą czynnością, prawie tak częstą, jak mycie rąk. Nawet gdy posiadamy zmywarkę, to wiele z naszych naczyń nie jest przeznaczone do czyszczenia w tego typu urządzeniach. Dlatego też podczas ręcznego mycia naczyń nie tylko powinniśmy pamiętać o tym, by środki do tego celu były skuteczne w usuwaniu zabrudzeń, ale także by były one bezpieczne dla naszej skóry i środowiska – szczególnie że naczynia mają kontakt przede wszystkim z tym, co spożywamy. Stąd też nasz dział naturalnych produktów do czyszczenia poszerzyliśmy o ekologiczne płyny do mycia naczyń.

Ekologiczny płyn do naczyń – czym się charakteryzuje?

Płyn do naczyń ekologiczny to przede wszystkim płyn do naczyń bez chemii, która bardzo często występuje w drogeryjnych środkach, negatywnie wpływa na nasz organizm, skórę, gdy myjemy naczynia, a także na środowisko wypływając razem z nieczystościami. Dlatego też dobre płyny, takie, jakie posiadamy w swojej ofercie, powinny posiadać jak najbardziej naturalny skład oparty na sodzie, alkoholach roślinnych i olejach rozpuszczających nawet najbardziej uporczywy brud. Poprzez komponenty pochodzenia naturalnego naturalny płyn do naczyń posiada także właściwości pielęgnacyjne. Są to zazwyczaj ekstrakty roślinne, które nie powodują wysuszenia skóry, a nawet nawilżają i tworzą na skórze warstwę ochronną. Przykładowo lawendowy płyn do mycia naczyń ekologiczny od marki EcoClean zawiera kojący aloes oraz olejek lawendowy, który hamuje rozwój bakterii. Dzięki niemu nie musisz się też martwić o swoje dłonie podczas zmywania, ponieważ aloes działa zmiękczająco i nawilżająco.

Naturalny płyn do mycia naczyń a jego zapach

Nie będziemy ukrywać – zapach podczas mycia naczyń jest bardzo ważny, czasem nawet ważniejszy od skuteczności czy też ekologiczności płynu. Na szczęście każdy nasz ekologiczny płyn do mycia naczyń przepięknie pachnie naturą, ponieważ w większości zawierają one olejki eteryczne pozyskiwane w naturalny sposób. Są to zazwyczaj m.in. olejki: kojący lawendowy, pachnący czystością eukaliptusowy, egzotyczny pomarańczowy, czy też odświeżający cytrynowy. Oczywiście posiadamy także w swojej ofercie naturalne, bezzapachowe, hipoalergiczne środki do mycia naczyń, takie jak np. OnlyEco na bazie biosurfaktyny z rzepaku, która delikatnie oczyszcza, działa antyseptycznie, doskonale się pieni i nie powoduje podrażnień, jednak dla wielu smakowite i kuszące wonie umilają tę czynność. Bardzo często zapachy te wpływają na nasze samopoczucie, nie oddziałując na bezpieczeństwo używanego płynu.

Wiodące marki płynów naturalnych

Nasz asortyment zawiera wyłącznie naturalne, sprawdzone produkty renomowanych marek, które posiadają cały szereg certyfikatów, w tym m.in. EcoCert i Viva. Są to słynne płyny marki EcoClean, Zero%, OnlyEco, Babuszka Agafia, Sonett, czy Organic Peaople. Przykładowo wcześniej wspomniany płyn do naczyń naturalny od marki EcoClean jest uhonorowany certyfikatem EcoCert za sprawą tego, że jest to produkt roślinnego pochodzenia na bazie naturalnych cukrów z dodatkiem odżywczego aloesu i w 100 procentach z biodegradowalnych składników. Wszystko to sprawia, że naszym produktom można zaufać, a przy okazji mycia naczyń dbać o siebie i świat, który nas otacza.