Naturalny Płyn do Czyszczenia Podłóg, Francuska Lawenda, 1000ml

Naturalny Płyn do Czyszczenia Podłóg, Francuska Lawenda, 1000ml

NATI NATI Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Płyn do czyszczenia rożnego rodzaju podłóg i powierzchni twardych takich jak : Trakota, Linoleum, Marmur, Parkiet, Blaty, Okna, Drzwi.
Nie zawiera: Parabenów, SLS, SLES,PEG, EDTA, Rozpuszczalników, Wosku Pszczelego, Chloru, Wybielaczy.

YOPE
Y039

13,49 zł

- +

Kupując ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych

Zobacz jakie korzyści daje program lojalnościowy

Nowy produkt

Więcej informacji / Opinie

Pachnący lawendą płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych świetnie usuwa codzienne zanieczyszczenia, brud i kurz. Można stosować go w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach w całym domu. Nie rysuje powierzchni, nie pozostawia smug, nadaje połysku ma przyjemny, kwiatowy zapach, który nie podrażnia. Posiada certyfikat EU Ecolabel i VIVA.

Co wyczyścisz naszym płynem? Terakotę, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna i drzwi.

Jakich substancji czyszczących używamy? Zawiera 99% ze składników naturalnych lub o niskim stopniu przetworzenia, bezpiecznych dla środowiska i ulegających biodegradacji.

Charakter zapachu

Przyjemny, kwiatowy - nie podrażniający.

Sposób użycia

Do 6 litrów wody wlać około 70ml płynu. W przypadku silniejszych zabrudzeń nie rozcieńczać płynu wodą, nanieść go bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na chwilę. Następnie spłucz wodą. Nie spłukiwać innymi środkami czyszczącymi.

Sposób przechowywania

Trzymać poza zasięgiem dzieci i z dala od produktów spożywczych. Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5 do 30 stopni. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych.

Uwaga! Działa drażniąco na oczy i skórę. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć Nadal płukać. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Skład INCI

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), kompozycja zapachowa.

Pojemność

1000ml

Klienci kupowali także: